Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

AC: Valhalla İçin 40 Saatlik Yeni Bir Ek Paket Sızdırıldı

Tanınmış endüstri gazetecisi Tom Henderson'a göre Assassin's Creed: Valhalla, önümüzdeki yıl tamamlanması yaklaşık kırk saat sürmesi beklenen bir genişleme paketi alacak.

Assassin’s Creed: Valhalla‘nın çıkışının üzerinden bir yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen Ubisoft’un oyunu desteklemekten ve içeriğini zenginleştirmekten vazgeçmeye niyeti yok. Zaten, Wrath of the Druids ve Siege of Paris isimli iki büyük genişleme gördük.

Gazeteci ve ünlü sızıntı kaynağı Tom Henderson‘a göre, Ubisoft’un oyununun biri bu ay içinde çıkacak olan iki yeni ek paketi daha olacak. Bunlardan biri bu ayın sonunda, büyük olasılıkla The Game Awards sırasında yayınlanacak. Bu etkinlik 9 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

AC: Valhalla İçin God of War Gibi Ek Paket

Valhalla

Ayrıca içeriden edinilen bilgilere göre Mart 2022’de Viking fetihleri dünyasında yaklaşık kırk saatlik macera sağlayacak büyük bir ek paket çıkacak. Henderson ayrıca God of War’a benzemesi gereken oynanıştan da bahsetti ancak yeni ek paketin oynanışının Kratos’un maceralarıyla nasıl bir ilişkisi olacağını bilmiyoruz.

Ekim ayındaki sızıntılar, mitolojik bilgilere dönüşe işaret ediyordu; Belki de bu bir ipucudur. Son olarak bu bilginin Ubisoft tarafından doğrulanmadığını da ekleyelim, bunlar sadece sızıntı. Yine de Tom Henderson’ı tanıyan herkes, neredeyse tüm sızıntılarının doğru olduğunu bilir. Bakalım, bekleyip göreceğiz.

Valhalla

Assassin’s Creed: Valhalla, en çok satan sandbox serisinin on ikinci büyük bölümü. Döngü, başlangıçta aksiyon oyunları türünü temsil etmesine rağmen, zamanla aksiyon RPG oyununa dönüştü. Oyun, Ubisoft Montreal liderliğindeki Ubisoft’a ait on beş geliştirme ekibi tarafından geliştirildi.

Oyunun hikayesi, 9. yüzyılda Kuzey Avrupa’da geçiyor. Viking klanının başı olan Eivor adlı bir figürün rolünü oynuyoruz; İlginç bir şekilde, kahramanın sadece kadın veya erkek versiyonunu seçemiyoruz, aynı zamanda animusun belirli anlarda bu versiyonlar arasında geçiş yapmasına izin verebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.