Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dark Souls Masaüstü Rol Yapma Oyunu Duyuruldu

Dark Souls'ta kendi Bonfire noktanızı, yaratıklarınızı ve bölgelerinizi oluşturmak ister miydiniz?

Dark Souls masaüstü oyununun yaratıcısı Steamforged Games, seriden ilham alan bir masa üstü RPG yayınlayacağını duyurdu. Şirket rol yapma oyununun nasıl çalışacağı konusunda ayrıntılı bilgi vermedi. Wizards Of The Coasts’ın Dungeons And Dragons beşinci baskısı için resmi olmayan bir kaynak kitap olabilir veya tamamen ısmarlama bir sistem kullanılması da mümkün.

Steamforged Games, oyunu bir Tweet ile duyurdu ve “Zarlarınızı şenlik ateşinin yanında atın ve Dark Souls: The Roleplaying Game’in tadını çıkarın. Eğer sen de Lothric’in kalbinde ne olduğunu öğrenmek istiyorsan, ismini Ateşsizler arasına ekle!” dedi.

Dark Souls Yaratıcısı da Evren Hakkında Konuştu

Dark Souls masaüstü

Dark Souls yaratıcısı Hidetaka Miyazaki, yakın zamanda Dark Souls’un var olmasının nedeni olarak Ico’ya itibar etti. Famitsu’ya konuşan Miyazaki, “Hiç hayal etmediğim güzel, anlatılmamış bir deneyim ve hikayeydi ve arkadaşım için çok üzgünüm ama sessizce taşındım ve sessiz kaldım. İşte o zaman çalıştığım şirketten ayrılıp FromSoftware için çalışmaya başladığım zamandı.” dedi.

Miyazaki sözlerini, “Hayatımı değiştiren oyun olduğunu söylediğimde abartmıyorum ve bunun Ico olduğu ve Bay [Fumito] Ueda’nın oyunu olduğu için gurur duyuyorum” diyerek sonlandırdı. Bu sözler ile oyunu yaratırken ilham aldığı yerlere de bir saygı duruşunda bulunmuş oldu.

Dark Souls Masaüstü Oyunu Fragmanı

Dark Souls masaüstü oyunu haricinde ana yapım, tüm zamanların en iyi oyunu için Altın Joystick ödülünü kazandı. Pek çok benzer deneyime ilham vermiş olan, herkesin bildiği zor macera oyunu, 50 yıllık video oyunları kutlamasının bir parçası olarak ödülü aldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.