Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Marvel Dizisi She-Hulk Fragmanı Yayınlandı

The Avengers'ın süper kahramanı olan She-Hulk dizisi, 17 Ağustos'ta Disney Plus'ta yayınlanacak. Üç ay sonra izleyiciyle buluşacak olan dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Marvel’ın Disney Plus’ta çıkış yapacak olan She-Hulk dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanın altındaki açıklamada yer alan bilgilere göre, dizi 17 Ağustos‘ta izleyicilerle buluşacak. Video, Hulk olarak gördüğümüz tecrübeli süper kahraman Bruce Banner’ın konuşmasıyla açılıyor. Özellikle onun Avengers: Endgame‘de tanıtılan Profesör Hulk kişiliğini, bu videoda daha net görebiliyoruz.

Devamında ise oyuncu Tatiana Maslany’yi baş avukat Jennifer Walters olarak görüyoruz. Avukat Walters dışarıdan bakıldığında normal görünen, flört eden ve arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyen isteksiz bir süper kahraman izlenimi veriyor. Ancak kızdığında veya korktuğunda She-Hulk‘a dönüşüyor. Bu durum ise, Marvel’a aşina kişilere oldukça tanıdık geliyor.

She-Hulk, Süper Kahraman Olmak İstemeyecek

She-Hulk

Bu sorunları yaşayan avukat bu türden deneyime sahip olduğu bilinen tek insandan yardım istiyor. Kuzeni Bruce Banner, işler çığırından çıktığında Walters’a yardıma geliyor. Çizgi romanlarda She-Hulk, The Avengers‘ın süper kahramanlar listesinin bir üyesi. Ancak fragmanda Hulk, Captain America ve Thor gibi karakterlerin saflarına katılmakla ilgilenmediğini açıkça ortaya koyuyor.

Süper kahramanlığa olan ilgisizliği fragmanda seyirciye oldukça fazla hissettiriliyor. Avukat, bu durumu sıkça görmezden geliyor ve hayatına normal bir insanmış gibi devam ediyor. Kahramanın fikrini neyin değiştireceği tam olarak belli değil, ama dizinin bir noktasında güçlerini bazı kötülere karşı kullanmak için kullanacağı açık. She-Hulk: Attorney at Law 17 Ağustos’ta Disney Plus‘ta yayınlanmaya başlayacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.