Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 Yeni Nesil Sürümü Hakkında Açıklama

Geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077 Steam'de en beğenilen ilk 10 oyundan birisi oldu. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen bu oyunun yeni sürümü hakkında açıklama geldi.

CD Project, sıkıntılı Cyberpunk 2077’nin lansman sonrası gelişimi hakkında bir güncelleme sundu. Oyun geçtiğimiz günlerde Steam’de en çok beğenilenlerden oldu. Yapımın uzun zamandır beklenen yeni nesil sürümleriyle birlikte bir “büyük güncellemenin” 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesinin planlandığı şirket tarafından doğruladı.

2021’in üçüncü çeyrek raporunun bir parçası olarak CD Projekt, Cyberpunk 2077’nin PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümleri üzerinde şu anda “zor bir iş” olduğunu söyledi. Bu, stüdyonun piyasaya sürülmesine karar vermeden önce bu yıl piyasaya sürülmesi gerekiyordu. Gelecek yılın başlarına ve bunlara tüm platformlar için “büyük bir güncelleme” eşlik edecek.

Cyberpunk 2077 Gelecek Yıl Büyük Bir Güncelleme Alacak

Cyberpunk 2077

CD Projekt bunun neleri kapsayacağını henüz açıklamadı ancak oyun Eylül ayındaki 1.31 sürümünden bu yana henüz bir güncelleme almadı. İlk ve bugüne kadarki tek ücretsiz DLC , iki yeni ceket ve turuncu ve siyah bir araba şeklinde Ağustos’un kapsamlı 1.3 güncellemesiyle geldi. Gelecek yılın büyük güncellemesinde beklentiler büyük.

CD Projekt ayrıca Cyberpunk 2077’nin ilk büyük ücretli güncellemesi üzerindeki çalışmaların ve The Witcher 3’ün yeni nesil versiyonunun geliştirilmesinin “devam ettiğini” doğruladı ve ışın izleme ve daha hızlı yükleme süreleri vaat ediyor. İkincisi, elbette bu yılın dışında ertelendi ve şimdi 2022’nin ikinci çeyreğinde, yani Nisan ile Haziran sonu arasında herhangi bir zamanda başlaması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.