Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 DLC Paketi Yolda!

Cyberpunk 2077 için bir genişleme paketi muhtemelen yakında çıkış yapacak. Geliştiriciler Twitter'da resmi duyuruyu yaptı.

Cyberpunk 2077, Aralık 2020’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri oyun, oyunun tadını rahatça çıkarabilmek için – kendimizi kandırmayalım – gerekli olan çok sayıda yama aldı. Bunun yanı sıra oyunun DLC paketleri ise merak konusu oldu.

Cyberpunk bugüne kadar sadece küçük bir genişleme paketi aldı, örneğin Johnny Silverhand için apartmanlar, yeni silahlar veya alternatif bir kıyafet satın alma yeteneği getirdi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, oyuncular büyük bir hikaye genişlemesini merakla bekliyor. CDPR, oyunculara Twitter‘da büyük bir DLC’nin yolda olduğunun sinyalini verdi.

Cyberpunk 2077 DLC Ne Zaman Gelecek?

Cyberpunk 2077 DLC

Varion kullanıcısı, The Witcher profili ve CD Projekt RED’in üst düzey tasarımcısı olan Tostspender kullanıcısı tarafından gönderilen bir gönderiye yanıt olarak, Cyberpunk 2077 profilini çalıştırmaktan sorumlu kişinin sorduğu bir gönderi ortaya çıktı. Gönderide, “Cyberpunk 2077 DLC ister misiniz?” ifadeleri kullanıldı.

Oyunun geliştiricileri, oyunun genişletilmesiyle ilgili çalışmalar hakkında çok nadiren konuşur ve muhtemelen oyuncuların böyle bir DLC’yi beklediklerinin farkındalar. CDPR, Cyberpunk 2077 için bir genişleme paketi sunmaya karar verdiğinden, gerçekten de bu genişleme paketini çok yakında görmemiz muhtemel.

Gönderi Almanca yazıldı. Bunun, Almanya’da düzenlenecek olan Gamescom 2022 oyun etkinliğine bir gönderme olduğunu düşünüyoruz. Bu etkinlikte genişleme hakkında yeni bir şeyler öğrenmemiz mümkün.

Bu aynı zamanda 24 Ağustos’ta başlayıp 28 Ağustos’a kadar devam edeceği ve kısa bir süre sonra 13 Eylül’de Cyberpunk: Edgerunners’ın galasının gerçekleşeceği ve böylece siberpunk iklimlerinin birbiriyle sinerji oluşturacağı gerçeği göz önüne alındığında mantıklı olacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.