Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk Animesinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Cyberpunk: Edgerunners resmi fragmanı ile dizinin hikayesine daha yakından bakma şansı yakaladık.

Cyberpunk animesi için ilk uzun fragman paylaşıldı. Güncelleme 1.5’in piyasaya sürülmesi ve CD Projekt Red’den sürekli güncellemeler ile birlikte zorlu bir lansman Cyberpunk 2077 için ilk olarak kötü bir izlenim bıraksa da, oyun için yorumlar olumluya dönmeye başladı.

Oyunun genişletme paketleri 2023’e ertelenmiş olsa da, oyunun hayranlarının bekleme süresini biraz daha azaltmak için izleyebilecekleri Cyberpunk animesi duyuruldu. Bugün ise bu aksiyon dolu anime için ilk uzun fragman yayınlandı. Fragman sayesinde animenin hikayesine ve çizimlerine ciddi şekilde göz atabilme şansı yakaladık.

Cyberpunk Animesi Netflix’te Yayınlanacak

Cyberpunk Anime

Cyberpunk: Edgerunners, anime hayranlarının Little Witch Academia dizisinden veya Promare filminden aşina olabileceği, Netflix tarafından yayınlanan ve Studio Trigger tarafından canlandırılan yeni bir anime dizisi olacak. Cyberpunk 2077 anime uyarlaması ilk olarak Haziran 2020’de duyuruldu ancak Studio Trigger ve CD Projekt Red, bu yılın başlarına kadar proje hakkında daha fazla açıklama yapmadı. Bugün ise dizinin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Cyberpunk: Edgerunners fragmanı, Cyberpunk 2077 hayranlarının distopik Night City’den bekleyeceği şiddetle başlıyor ancak, bu ilk sahnenin daha sonra ana karakter David tarafından deneyimlenen bir simülasyonun parçası olduğu ortaya çıkıyor. Animenin kahramanı, Cyberpunk 2077’deki Şirket Yolu‘na benzer şekilde Arasaka endüstrilerinde kendi yolunu bulmaya çalışan bir tür akademinin parçası gibi görünüyor.

Cyberpunk anime uyarlaması Cyberpunk: Edgerunners, Eylül 2022‘de Netflix’te yayınlanacak. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.