Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Crimson Desert’tan İnanılmaz Görünen Oynanış Videosu

Black Desert Online geliştiricilerinin merakla beklenen yeni oyunu Crimson Desert'ın efsane görünen oynanış videosu yayımlandı.

Pearl Abyss’in Crimson Desert‘i ilk kez tanıtmasından bu yana epey zaman geçti ancak söz verildiği gibi, tek oyunculu açık dünya aksiyon RPG’si Gamescom Opening Night Live’da yeni bir oynanış fragmanıyla ve oldukça doyurucu sahnelerle yer aldı. Yeni fragman, yolculuğuna başlarken Hernand bölgesinde meydana gelen bir olayı araştıran ana karakter Kliff’i gösteriyordu.

Fragman, çok sayıda çatışma anını gösteren ve muhteşem bir fantezi ortamına benzeyen bir dizi farklı ortamı gösteren, aynı zamanda yakın dövüş savaşını çeşitli farklı mekaniklerle birleştirecek yüksek oktanlı savaş mekanikleri gibi Crimson Desert’ın bazı benzersiz unsurlarını da sergiledi. Çeşitli düşmanlara karşı yapılan savaşlarda sihir ve atlı dövüşler de dahil olmak üzere bolca savaş sekansı gördük.

Crimson Desert Oynanış Fragmanı

Crimson Desert'tan İnanılmaz Görünen Oynanış Videosu

Fragman bunların yanı sıra pek çok geçiş yeteneği de sergiledi; bunların başında herhangi bir yüksek noktadan atlama, havada paraşütle atlama ve uçan hayalet benzeri bir yaratığa dönüşme yeteneği gibi ilginç mekanikler oldu. Ayrıca sorunsuz bir şekilde normal halinize dönebilecek ve yere düştüğünüzde doğrudan ata binmeye başlayabileceksiniz.

Bu arada, Assassin’s Creed oyunlarına benzer tırmanma ve parkur mekanikleri de oyunda yer alacak gibi görünürken, fragmanda ayrıca balık tutma, NPC’lerle konuşma ve hatta sıcak hava balonunda uçma gibi diğer çeşitli oyun etkinliklerine de kısa bakışlar gösterildi.

Crimson Desert, PC ve konsollar için geliştirilme aşamasındadır. henüz bir çıkış tarihi yok. Oyun, Pearl Abyss tarafından kendi geliştirdikleri BlackSpace Engine’i (Black Desert Online’da kullanılan) kullanılarak geliştiriliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.