Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Clubhouse Yeni Davet Sistemi Üzerinde Çalışıyor

Eskisi kadar olmasa da yine de popüler iletişim uygulamalarından birisi olan Clubhouse, kullanıcıların kolay bir şekilde iletişime geçebilmesi için yeni bir davet sistemi üzerinde çalışıyor.

Karantina döneminin popüler sesli iletişim uygulamalarından olan Clubhouse yeni davet sistemi üzerinde çalışıyor. İşte yeni Clubhouse’un yeni davet sistemi hakkında bilinenler

Artık eskisi kadar olmasa da yine de pek çok kişinin kullandığı sesli iletişim uygulamalarından birisi olan Clubhouse, özellikle karantina döneminde parlamıştı. İlk olarak sadece iOS işletim sistemine sahip cihazlar için kullanıma sunulan ve sadece davetiye ile kullanıcıların uygulamayı kullanabildikleri Clubhouse, bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşmıştı. Daha sonrasında Android işletim sistemi için de çıkışını gerçekleştiren uygulama kitlesini genişleterek yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Clubhouse Yeni Davet Sistemi: Waves

Tersine mühendislik çalışmaları ile tanınan Jane Manchun Wong, Clubhouse’un üzerinde çalıştığı yeni bir özelliği ortaya çıkarttı. Clubhouse’un Waves ismindeki yeni özelliği ile birlikte kullanıcılar bir buton aracılığı ile arkadaşlarını sohbete davet edebilecek.

clubhouse yeni davet

Bu el sallama hareketini alan kullanıcı yanıt verdiğinde otomatik olarak bir ses odası oluşturulacak. Bu sayede kullanıcılar sohbet etmek istedikleri arkadaşları ile kolay bir şekilde sohbet başlatabiliyor. Bu sayede Clubhouse kullanıcıları çok daha hızlı bir şekilde sosyalleşerek uygulamanın keyfini sürebilecek.

Clubhouse’un test ettiği Waves özelliğinin uygulamaya ne zaman ekleneceği şimdilik belirsizliğini koruyor. Yine de özelliğin beta kullanıcıları için kullanıma sunulmaya başladığını düşündüğümüzde bu özelliğin kısa bir süre içinde tüm kullanıcılara sunulacağını söyleyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.