Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cities Skylines 2’nin Harita Düzenleme Aracı Tanıtıldı

Cities Skylines 2 için "yakında" kapsamlı bir harita düzenleyici gelecek. Yeni düzenleyicinin tüm özellikleri bir video ile sergilendi.

Colossal Order, Cities Skylines 2 için heyecan verici bir video paylaştı. Oyunun seviye tasarımcısı Henri Haimakainen ve teknik direktör Damien Morello anlatımı eşliğinde, oyunun yeni harita düzenleyicisini görme fırsatı yakaladık. Üstelik, bu yeni araç bir hayli detaylı. Araziden ağaçlara, evlerden dağlara kadar harita üzerinde yer alan her şeyi düzenleyebiliyorsunuz.

Ayrıca videodan gördüğümüz kadarıyla aracı kullanmak bir hayli basit ve sezgisel olacak. Bu düzenleyici ile oluşturulan haritalar toplulukla paylaşılabilecek. Aracın ne zaman kullanıma sunulacağını henüz bilmiyoruz ancak videoda yer alan “yakında” ifadesinden yola çıkarak çok fazla beklememize gerek kalmayacağını umut ediyoruz.

İşte Cities Skylines 2’nin Harita Düzenleyicisi

Cities Skylines 2'nin Harita Düzenleme Aracı Tanıtıldı

YouTube’daki yorumlara bakılırsa, oyuncular Colossal Order’ın tanıttığı harita düzenleyici için heyecanlı. Oyuncular kendi haritalarını oluşturup paylaşmaz için sabırsızlanıyor. Bazı oyuncular geliştiricilere tam destek vererek oyunun her güncellemesi için heyecanlı olsa da, Steam’deki birçok kullanıcı ise bunun aksi yönünde düşünüyor.

Steam’deki olumlu incelemelerin yüzdesi yalnızca yüzde 56 ile sınırlı kaldı ve 25 binden fazla inceleme yapıldığını da belirtemeden geçmeyelim. Ancak, bir haftadan kısa bir süre önce, oyun için 12 bin inceleme yer alırken bu puan yalnızca 48 idi. Performans güncellemeleri yayımlandıkça, olumlu yorumların artması bekleniyor ancak biz bile artık oyunların performans sorunlarıyla çıkış yapmasından bıktık.

Cities Skylines 2 yalnızca PC’de mevcut ve Game Pass‘e dahil. Oyunun PS5 ve XSX/S’ye özel bir versiyonu ise 2024 baharında piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.