Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cities Skylines 2 İçin Performans Güncellemesi Yayınlandı

Cities Skylines 2 için ilk performans güncellemesi yayınlandı. Oyuncular rahat bir nefes aldı.

Colossal Order ekibi tarafından oyunculara sunulan en yeni şehir kurma oyunu Cities Skylines 2 için ilk performans güncellemesi yayınlandı. Bu yeni güncelleme, oyunun çeşitli PC sistemlerindeki performansını iyileştirmeyi amaçlıyor ve oyuncuları rahatsız eden bazı çökmeleri de düzeltiyor.

1.0.11f1 yaması olarak karşımıza çıkan yeni oyun güncellemesi oyunun daha iyi ve akıcı oynanmasını sağlayacak bazı teknik değişiklikleri içeriyor. Özellikle LOD (Level of detail) kısmında yapılan iyileştirme oyunu daha akıcı hale getiriyor ve oyuncular rahat bir nefes alıyor. LOD özelliği bildiğiniz üzere nesnelerden uzaklaştıkça bulanıklaştırma sistemini devreye koyuyor.

Cities Skylines 2 Artık Daha Akıcı

Yeni güncelleme ile beraber artık daha stabil oyun deneyimi sunan Cities Skylines 2’de tek değişiklikler bununla sınırlı kalmıyor. LOD iyileştirmesi haricinde artık binalar aniden ortaya çıktığında karşımıza çıkan sinir bozucu takılmalar da düzeltiliyor. Geliştiriciler ayrıca oyunun yeni yamasına ilişkin olarak uzaktaki nesnelerin ve ışıklandırmanın daha iyi görünmesini sağlayan başka iyileştirmeleri de oyuna dahil ettiklerini aktarıyor.

Cities Skylines 2

Yukarıda vurguladığımız gibi son güncelleme aynı zamanda bazı çökmeleri gidererek oyun deneyimini arttırıyor. Örneğin, rüzgar türbinini yükselttikten sonra meydana gelen bir çökme bu yama sayesinde düzeltiliyor. Ayrıca yüklenme ekranlarında veya yapı kurarken meydana gelen çökme hatalarını da çözüyor.

Cities Skylines 2 şu anda Steam‘de karışık etikete sahip olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun standart sürümü ise 649,00 TL‘den satışta yer alıyor. Oyunun son güncellemesi ise oyunculara rahat bir nefes aldırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.