Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cities Skylines 2’nin Ücretsiz DLC’leri Duyuruldu

Colossal Order, Cities Skylines 2 için ücretsiz DLC'ler duyurdu. Bu paketler, oyuna dünyanın çeşitli bölgelerinden birçok yeni öge ekleyecek.

Cities Skylines 2, yalnızca üç gün önce piyasaya sürüldü. Oyun için ücretli DLC paketlerinin yayımlanmaya başlayacağını zaten biliyorduk. Görünüşe göre, oyunun tüm ek paketleri ücretli olmayacak. Oyunun geliştiricisi olan Colossal Order, strateji oyununa ücretsiz olarak binlerce yeni nesne ekleyecek olan Bölge Paketleri isimli DLC’leri duyurdu.

Steam’de duyurulan bu yeni paketler, Cities Skylines için içerik üreticiliği yapan mod geliştiricilerle birlikte üretilecek. Japonya, ABD, İngiltere, Çin, Fransa, Almanyaa ve Doğu Avrupa’dan ilham alan 2.500’den fazla yeni öge, aşama aşama Bölge Paketleri ile oyuna dahil edilecek. İçerik Paradox Mods platformu üzerinden indirilebilecek ancak içeriklerin çıkış tarihi henüz belli değil.

Cities Skylines 2’nin Çok Yolu Var

Cities Skylines 2'nin Ücretsiz DLC'leri Duyuruldu

Oyun için böyle paketlerin duyurulması bir hayli sevindirici çünkü oyun şimdilik içerik açısında çok zayıf. Özellikle ev kurmaya başladıkça, binaların birbirinin aynısı olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyundaki çevre detaylarının ve nesnelerinin de yine birbirlerinin kopyaları olduğunu yakından baktığınız anda anlayabilirsiniz.

Öte yandan oyunun içerik eksikliğinden daha büyük sorunları olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Cities Skylines 2, optimizasyon sorunları ile çıkış yaptı ve RTX 4090 gibi canavar bir ekran kartında bile 20 ila 30 FPS almasıyla büyük eleştirilere maruz kaldı. Her ne kadar Colossal Order’daki geliştiriciler ilk optimizasyon güncellemesini yayınlamış olsa da, oyun doğru düzgün çalışabilmekten çok uzak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.