Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cinsel İçerikli Simülasyon Oyunu House Party Steam’de Çıktı

Cinsellik ve komedi unsurlarının bir arada olduğu simülasyon oyunu House Party, Steam'deki Erken Erişim aşamasını tamamlayarak resmi çıkışını gerçekleştirdi.

İlk olarak 2017’de Erken Erişim’e giriş yapan ve kısa sürede büyük bir beğeni toplayan House Party, beş yıllık geliştirme sürecini tamamladı ve nihayet 1.0 sürümü ile Steam’de çıkışını gerçekleştirdi. Eek! Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaşam simülatörü, 22 Temmuz’a kadar yüzde 10 indirim ile 36 TL‘ye satın alınabilecek.

Peki, House Party nasıl bir oyun? 90’lı yılların klasik komedilerinden esinlenen yapım, cinsellik ve komedi unsurlarıyla yüklü bir oyun. İşaretle ve tıkla tarzı oyuncu tercihlerinin olduğu oyun, son derece geniş bir tercih havuzu sunuyor.

House Party Steam’de Çıkış Yaptı

house party steam

Oyuncunun en basit tercihi dahi bambaşka olasılıklara kapı açıyor. Söylenenlere ve yapılanlara dayalı olarak tepkiler veren birbirinden farklı 15 NPC’nin yer aldığı House Party, cinsel deneyimine dair ucu açık bir yelpazeye sahip. Esasen oyuna bir nevi ‘cinsel deney simülasyonu’ da diyebiliriz.

Eek! Games ayrıca ödüllü müzik yıldızı Doja Cat‘in yer aldığı bir eklenti paketi de duyurdu. Bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan DLC, oyunun orijinal hikayesine, merkezinde tamamıyla ünlü şarkıcının kendisi tarafından seslendirilen Doja Cat karakterinin bulunduğu, saatler sürecek yeni içerikler ve yan hikayeler ekliyor.

Yetişkinler için geliştirilen seksi komedi oyununda Türkçe arayüz ve altyazı desteği mevcut. Dilerseniz House Party Steam sayfası için buraya tıklayabilirsiniz. Oyun, 22 Temmuz’a kadar yüzde 10 indirimli satılacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.