Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

House Party 2020’nin Yaz Aylarında Erken Erişimden Çıkacak!

House Party'nin tam sürüm tarihi 2020 olarak duyuruldu.

Bilgisayar platformu oyuncuları için 2017 yılında erken erişim oyunu olarak lansmana çıkan House Party günümüzde oyuncular tarafından oynanmaya devam ediyor. Bugün yapımın 2020’nin yaz aylarında tam sürüme geçiş yapacağı bilgisi geldi.

House Party 2020’nin Yaz Aylarında Erken Erişimden Çıkacak 2

Erken erişim oyunu olarak 2017 yılında 24.00 TL olarak lansmana çıkan House Party, Steam kış indirimleri ile 2 Ocak’a kadar yüzde 25 indirimle 18.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Tek oyunculu bir oynanış eşliğinde piyasaya sürülen yapım Türkçe dil desteğine yer vermezken oyuncularına 6 farklı dil seçeneği sunuyor. Yaklaşık 3.000 benzersiz sesli diyaloğun yer aldığı yapımda 2 farklı hikâye de oyunculara sunulmuştu.

3 yıldan fazla süredir erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam eden yapımın ne zaman tam sürüme çıkış yapacağı netleşti.

Bugün PC Games N’in haberi ile edindiğimiz detaylara göre 3 yıldan fazla süredir geliştirilmeye devam edilen House Party, 2020’nin yaz aylarında erken erişimden çıkacak ve tam sürüm olarak oynanmaya başlanacakmış. Tam sürüm ile oyunculara yeni karakterler, hikâyeler ve periyodik olarak eklenecek olan özellikler sunulacakmış.

Oyun şuana kadar Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.