Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Chris Evans, Fantastik Dörtlü ile MCU’ya Geri Dönmek İstiyor

Ünlü aktör Chris Evans, Fantastik Dörtlü filmindeki Human Torch rolünü yeniden canlandırmak istediğini belirtti. Beli Marvel'ın, aktörü tekrar oynatması mümkün olabilir.

Ünlü aktör Chris Evans, son zamanlarda Lightyear filmi dolayısıyla oldukça gündemdeydi. Açıklama yaptığı sıralarda Marvel Cinematic Universe evreninde Captain America rolüyle geçirdiği zamanlardan bahsetti. Ufak bir hatırlatma ile 41 yaşındaki aktörün tek bir Marvel filminin parçası olmadığını da belirtelim. Steve Rogers’ın filminde yer almadan önce, Fantastik Dörtlü’nün Johnny Storm rolünü de canlandırmıştı.

MTV News ile yaptığı röportajda Evans’a rolü hatırlatıldı ve Captain America yerine Human Torch olarak geri dönmek isteyip istemediği soruldu. Oyuncu Human Torch karakterinden hoşlandığını ve Steve yerine Johnny olarak MCU’ya dönmesinin daha kolay olacağını belirterek bu fikre oldukça olumlu yaklaştı. Marvel’in 2015’ten bu yana ilk özel uzun metrajlı film olan yeni bir Fantastik Dörtlü film üzerinde çalıştığı düşünülürse, aktörün bu seride yer alması oldukça muhtemel.

Chris Evans Fantastik Dörtlü’deki Rolünü Unutamamış

Fantastik Dörtlü

Evans, Captain America olarak uzun süredir devam eden deneyiminin değerli olduğuna ve rolün kendisini oldukça geliştirdiğini belirtti. Evans’ın kendini yeniden Human Torch olarak bulması olumlu bir şey olabilir. Evans’ın 2005’te Storm olarak çıktığı günden bu yana bir aktör olarak ne kadar ilerlediği oldukça net bir biçimde görülüyor.

Aktörün yeniden Fantastik Dörtlü’de yer alması da, başarı ile ilerlediğinin bir göstergesi olur. Neyse ki yakın zamanlarda bu konularla ilgili açıklamalar gelecek. Sizce Evans film serisine geri dönmeli mi?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.