Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Chris Evans, 7 Yıldır Kullandığı iPhone 6’yı Değiştirdi

Ünlü aktör Chris Evans, 7 yıldır kullandığı telefonu değiştirdi. iPhone 6S'ten kurtularak iPhone 13 alan aktör, paylaşımıyla takipçilerini güldürdü.

Kaptan Amerika’mız Chris Evans, 7 yıldır kullandığı telefona veda etti ve bununla ilgili Instagram’da bir gönderi paylaştı. Değişikliğe gelmeden önce, hayranları Evans’ın hala 2015 model telefon kullanmasına şaşırdı. Sonuçta oldukça ünlü bir aktörün, eski model telefon kullanması alışılır bir durum değil. iPhone 6s, iOS’un en son sürümünü çalıştırıyor ancak iOS 16, eylülde piyasaya sürüldüğünde bu durum değişecek. Apple, ilk nesil iPhone SE, iPhone 6s ve 7‘yi bu sonbaharda yazılım desteğinden çıkarıyor.

Chris Evans da bu durumdan muzdarip olmamak için telefon değişikliğine gitmiş gibi görünüyor. Bu değişikliği hayranlarıyla paylaşan aktör, durumu şu sözlerle özetledi: ” RIP 6S. Birlikte harika işler yaptık. Orta tuşunu özleyeceğim. Seni şarj etmek için geceleri ne kadar savaştığımı asla unutmayacağım veya kalitesiz resimlerini… Ya da şarjın yüzde 100 iken bir anda yüzde 15’e düşmesini… Çılgın bir yolculuktu.”

iPhone 6S Artık Güncellenemeyecek

iPhone

Hollywood oyuncusunun yaptığı bu paylaşım sevenlerini oldukça güldürdü. Ve yeni telefonuna veri aktarımı yaparken eski telefonunu şarj etmesi de oldukça ironik bir görüntüye neden oldu. Neyse ki Evans, son model bir iPhone’u tercih etmiş gibi görünüyor. Gönderi yaklaşık 2 milyon beğeni aldı ve yorum yağmuruna tutuldu. Hayranlar bu durumu resmen çağ atlamak olarak nitelendirdi.

Ben de dahil olmak üzere 6S lanetinden kurtulamayan kullanıcılar ise üzüntülerini dile getirdi. Darısı benim gibi kullanıcıların başına.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.