Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Casusluk Oyunu ‘IGI Origins’ Benzersiz Bir Deneyim Sunacak

Geliştiriciler, IGI Origins hakkında daha fazla bilgi paylaştı. Oyunun gerçek bir casusluk deneyimi sunması bekleniyor.

Geliştirme sürecinin sonuna gelinen IGI Origins‘in reklamını yapan yeni görüntüler yayınlandı. Geliştirici ekip oyun hakkında daha fazla bilgi paylaştı ve ekip, seksenli yılların atmosferini ve gerçeklerini yeniden yaratmanın kendileri için son derece önemli olduğunu ortaya koydu. Onların amacı, bir soğuk savaş dönemi casusu olmanın gerçek deneyimini sunmak olacak.

Geliştirici ekip, doğru ruh halini oluşturmak için sürekli bir gerilim duygusu yaratmanın gerekli olduğunu söyledi. Hikaye, SSCB ve ABD arasındaki nükleer çatışma hayaletiyle bağlantılı tehditlere odaklanacak. İlk görev bizi 1979’a götürecek ve sonraki görevler 1980’lerin en çalkantılı döneminde geçecek.

IGI Origins’te Her Şey Gerçeğine Uygun Olacak

IGI Origins

Dahası ekip, ele alacağımız ekipmana özellikle dikkat etti. Tüm tabancalar ve tüfekler, belirtilen dönemde mevcut olanlara mümkün olduğunca karşılık gelecek şekilde titizlikle yeniden oluşturulacak. Sadece ana karakterin ekipmanındaki unsurlar değil, aynı zamanda hareketler de gerçekçi olacak.

Aşağıdaki videoda, içerik oluşturucular, hareket yakalama oturumlarının nasıl yürütüldüğü hakkında bilgi paylaştı. Karakterin hareketlerine o dönemden gerçek bir casusu karakterize edebilecek bir doğallık ve tavırlar kazandıracak uzmanların katılımıyla gerçekleştirildi. Ne yazık ki, tüm bu unsurları bizzat deneyimlemek için hala beklememiz gerekecek, çünkü bir ay önce IGI Origins ertelendi. Maalesef oyunun yeni çıkış tarihini henüz bilmiyoruz.

IGI Origins, 2000 yılında piyasaya sürülen Project IGI adlı FPS serisi tarafından başlatılan kült casus oyunu serisinin üçüncü bölümü olacak. Oyun, portföyü Rising Storm 2: Vietnam‘ı içeren Antimatter Games stüdyosu tarafından geliştirildi. Markanın haklarını elinde bulunduran Toadman Interactive tarafından yayınlanacak.

Oyunun Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.