Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Capcom Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu

Resident Evil geliştiricisi Capcom, yakın bir zamanda etkinlik gerçekleştireceğini bildirdi. Etkinlikte daha önce duyurduğu oyunlar ile ilgili açıklamalarda bulunacak olan şirket, yeni oyun duyurusu yapmayacağını belli etti.

Capcom, önümüzdeki hafta bir etkinlik sunumuna ev sahipliği yapacağını duyurdu. E3 2022 resmi olarak iptal edildi ancak önümüzdeki günlerde gerçekleşecek yeni etkinlikler var. 9 Haziran‘da Geoff Keighley’nin Summer Game Fest‘i gerçekleşecek ve 12 Haziran‘da Xbox, Starfield oynanışına ilişkin 90 dakikalık bir gösterim gerçekleştirecek. Diğer şirketlerin yanında boş kalmayan Capcom, canlı yayın etkinliğini duyurarak oyuncuları heyecanlandırdı.

Twitter’da duyurulan etkinlik 13 Haziran Pazartesi günü 15:00 PT, yani Türkiye saati ile 14 Haziran Salı günü 01:00’da gerçekleşecek. Etkinliğin yaklaşık 35 dakika sürmesi bekleniyor ve şirket, odak noktasının önceden duyurulan Capcom oyunlarına ilişkin haberler ve derinlemesine güncellemeler olacağını doğruladı.

Capcom Etkinliğinde Yeni Oyun Duyurusu Olmayabilir

Capcom

Capcom tarafından özel olarak hiçbir oyun belirtilmemiş olsa da geçen haftaki State of Play sunumunda gösterilen Resident Evil 4 remake, Resident Evil Village VR ve Street Fighter 6 hakkında daha fazla ayrıntı alabildik. Resident Evil 4 remake, 24 Mart 2023’te çıkış yapacak. Şirket, Resident Evil Village’ın VR versiyonu hakkında ise oyun dünyasıyla etkileşime girmenin farklı yollarını denediklerini açıkladı.

Bu arada açıklananlara göre Street Fighter 6, çarpıcı yeni bir görsel stil ile oyunun daha geniş dünyasını gösterecek ve yeni dövüş stilleriyle macera dolu anlar yaşatacak. Oyun, 2023’te piyasaya sürülecek ve konsolların yanı sıra PC’de de yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.