Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil 4 Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu (Video)

Capcom, PlayStation'ın State of Play etkinliğini uzun süredir söylentileri dolaşan Resident Evil 4'ün yeniden yapımı duyurarak bombayı patlattı.

Nihayet bolca söylentileri dolanan Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi açıklandı. Bundan tam 17 sene önce Capcom, Resident Evil 4’ü piyasaya sürdü ve endüstriyi tamamen değiştirdi. Resident Evil 4, Resident Evil serisi için büyük bir değişimi temsil etti ve şimdiye kadar yapılmış en yüksek puanlı oyunlardan biri olarak tarihteki yerini aldı.

Capcom, Resident Evil 4’ü yıllar içinde birkaç kez yeniden yayınladı, modern platformlar için yeniden düzenledi ve hatta Oculus Quest 2 için bir VR versiyonu geliştirdi. Bugün ise merakla beklenen Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi belli oldu. Resident Evil 4’ün yeniden yapımı yıllardır konuşuluyordu ama artık resmiyet kazandı.

Resident Evil 4 Remake Çıkış Tarihi

Resident Evil 4 Remake Çıkış Tarihi
Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi 24 Mart 2023.

Capcom, Resident Evil 4 yeni nesil versiyonunun geliştirilme aşamasında olduğunu ve 24 Mart 2023’te piyasaya sürüleceğini duyurarak en son PlayStation State of Play etkinliğini başlatan isim oldu. Capcom, Resident Evil 4 Remake için PlayStation 5’e özel içerik üzerinde de çalıştığını açıkladı. Bu, yaklaşmakta olan PlayStation VR2 başlığını da içeren bir açıklama.

Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi fragmanı, oyunun orijinalinden daha koyu bir tona gittiğini gösterdi. Resident Evil 4’ün orijinal versiyonunda korku unsurları olsa da, Resident Evil standartları için bile sevimsizdi ve daha aksiyon odaklı bir yaklaşıma sahipti. Resident Evil 4 Remake fragmanında gösterilenlere dayanarak, oyunun yeni versiyonu daha korkutucu olacak ancak emin olmak için daha fazlasını görmemiz gerek.

Resident Evil 4 yeniden yapım fragmanı, göldeki karşılaşma ve oyunun başlangıcındaki ikonik köy dövüşü de dahil olmak üzere, orijinal oyundaki en unutulmaz anlardan bazılarının yeniden yapımda geri döneceğini de doğruladı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.