Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
8.9

Çok iyi

6.9

Kullanıcı

Call of Duty: Warzone Etkinliği The Numbers Hakkında Tüm Bilinenler

Oynaması ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty Warzone için gerçekleştirilen The Numbers etkinliği, 21 Eylül Salı günü başladı ve 6 Ekim'e kadar devam edecek. Peki, etkinliğin konusu ve ödülleri neler? Bilmeniz gereken her şey burada.

Çıkış tarihi dört gözle beklenen Vanguard ile oyuncuları yeniden İkinci Dünya Savaşı’na götürecek olan Call of Duty serisi, bir yandan da battle royale heyecanını taze tutmaya devam ediyor. Yeni CoD Warzone etkinliği The Numbers, oyuncuları aksiyonun tavan yaptığı bir maceranın içine atıyor. İşte etkinlik hakkında bilmeniz gereken her şey.

Call of Duty Warzone Etkinliği The Numbers Ne Zaman?

call of duty warzone etkinliği the numbers

Warzone Numbers etkinliği 21 Eylül Salı günü başladı ve 6 Ekim‘e kadar devam edecek.

Warzone Numbers Etkinliği Nedir?

Yeni Call of Duty Warzone etkinliği The Numbers, geçen yılki Haunting of Verdansk ve 1980’lerden ilham alan Rambo ve John McClane ile yapılan aksiyon kahramanları etkinliği gibi Warzone’daki sınırlı süreli özel etkinliklere benziyor. Küçük harita değişiklikleri ve Call of Duty serisindeki son olaylara bağlanan bir hikaye sizleri bekliyor olacak.

İlk olarak beşinci sezonun başında kurulan Verdansk civarındaki Mobil Yayın İstasyonları, “Dragovich Programı” kasetlerini – diğer adıyla The Number yayınlarını – tüm bölgede yayınlamaya başlayacak. Bu, yeni Warzone etkinliğinin odak noktası olacak.

Etkinlik Ödülleri Neler Olacak?

warzone etkinliği the numbers

Diğer Warzone etkinlikleri için Numbers’ın da tamamlanması gereken birkaç zorlu mücadelesi var. Multiplayer veya Zombies ve Warzone’da toplam dokuz challenge olacak. Warzone veya Black Ops Cold War’daki dokuz mücadelenin hepsini tamamlayanlar oyuncular yeni ve şık bir yakın dövüş silahı kazanacak: Sai.

Genellikle gizli dövüş sanatlarında kullanılan bu çift yönlü yakın dövüş silahı, sınırlı süreli etkinlikle verilen ilk fonksiyonel silah olma özelliğini taşıyor. Sai’nin hafif tasarımı, çeviklik ve hızlı saldırılara olanak tanıyor.

call of duty warzone

Ayrıca etkinlik sırasında etkinleştirilen her Mobil Yayın İstasyonu için, bir miktar XP’ye ek olarak bir Çıkartma, Arama Kartı veya Tılsım gibi çeşitli ödüller alacaksınız. Call of Duty Warzone Etkinliği The Numbers hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Oyunu ilk kez oynayacaklar, bilgisayarım Warzone sistem gereksinimleri için yeterli mi, ya da CoD Warzone kaç GB sorularını sorabilir. Bu soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit veya Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB/ GTX 1650 4 GB veya AMD Radeon HD 7950
  • Depolama: 175 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5 2500K veya AMD R5 1600X
  • RAM: 12 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB/ GTX 1660 6 GB veya AMD Radeon R9 390/ AMD RX 580
  • Depolama: 175 GB
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol