Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Modern Warfare 2 Steam’e Gelecek Mi?

2017'den bu yana yayınladığı tüm Call of Duty oyunlarını sadece Battle.net üzerinden piyasaya süren Activision Blizzard, bu politikasını Modern Warfare 2 ile değiştirebilir. Oyunun tanıtım görseli Steam'de tespit edildikten kısa süre sonra kaldırıldı.

Call of Duty oyunları, 2017’de yayınlanan Black Ops 4’ten bu yana PC’de sadece Battle.net platformunda piyasaya sürülüyor. Yeniden başlatılan Modern Warfare, Warzone, Black Ops Cold War ve Vanguard ile devam eden bu trend, bu yıl çıkması beklenen Call of Duty Modern Warfare 2 ile tersine dönebilir.

Kalinin adlı bir Reddit kullanıcısı tarafından Steam’de tespit edilen tanıtım görseli, kısa süre sonra kaldırıldı. Bazı Call of Duty oyunlarına ait olan DLC sayfalarının alt kısımlarında görülen resmin hızla silinmesi, Modern Warfare 2 Steam’e mi geliyor sorularına yol açtı. Hemen aşağıda görebileceğiniz üzere Call of Duty yazısının arkasında oyunun posterlerinde yer alan Teğmen Simon ‘Ghost’ Riley’nin görüntüsü yer alıyor.

Modern Warfare 2 Görseli Steam’de Tespit Edildi

call of duty modern warfare 2 steam

Modern Warfare 2, Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasından bu yana piyasaya sürülen ilk Call of Duty oyunu olacak. Halo serisi, Gears 5, Sea of ​​Thieves, Minecraft Dungeons ve son birkaç Forza Horizon oyununu Steam’e getiren Microsoft, benzer bir adımı yeni CoD oyunu için de atabilir.

Modern Warfare 2 Steam’de çıksa bile, bu onu başlatmak için Battle.net‘i kullanmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelmiyor. Örneğin; Ubisoft oyunları Steam’de olmasına rağmen oynamak için Steam ile ilişkilendirilmiş bir Ubisoft Connect hesabı şart koşuluyor. Kolombiyalı uyuşturucu kartellerine karşı mücadeleyi konu alan Call of Duty Modern Warfare 2, 28 Ekim 2022 tarihinde piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.