Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Mobile 3. Sezonu “Hücum” Başlıyor!

Heyecanla beklenen Call of Duty Mobile 3. sezonu için geri sayım başladı. Hücum isimli yepyeni bir harita dahil çok sayıda içeriğin olduğu güncelleme, 29 Mart'ta yayınlanacak.

Activision’ın ikonik FPS’ini mobil cihazlara getiren Call of Duty Mobile yeni sezonuyla adrenalin çıtasını daha da yukarıya taşıyor. 29 Mart’ta yayınlanacak olan 3. sezonla birlikte oyuna Hücum isimli yeni çok oyunculu haritası, yeni eğitim alanı modu, yeni işlevsel silahlar ve daha birçok yeni içerik oyuna ekleniyor.

2023 yılı üçüncü sezonu olan Hücum ile oyuncular yeni savaş biletiyle birlikte Rivas – Neon ve Kara Dalga gibi operatörlerin yanı sıra HDR keskin nişancı tüfeği, Bombacı Robot skor serisi, yeni silah tasarımları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) ve sezon boyunca eklenecek çok daha fazla içeriği kazanma fırsatı yakalayacak.

Hücum İsimli Yeni Sezon 29 Mart’ta Geliyor

call of duty mobile 3. sezon

Dilerseniz, Call of Duty Mobile 3. sezonunda göreceğimiz yeniliklerden kısaca bahsedelim. İlk olarak Black Ops II’de yer alan Hücum haritası, ticari bir paintball tesisinde geçiyor, ancak bu sefer oyuncular paintball yerine gerçek silahlarla hünerlerini gösterecekler. Yeni Güvenli Ev Sistemi ve Skor Serisi’nde arkadaşlarınızın güvenli evlerini nasıl şekillendirdiklerini inceleyecek veya Bombacı Robot‘tan yararlanarak onları uzaktan kumandayla uzak mesafelerden saldıracaksınız.

Yeni silah ve eklentiler arasında ise İlk olarak Modern Warfare‘da yer alan bir VLK keskin nişancı tüfeği olan yeni HDR ve CR56 saldırı tüfeği için yeni GRD-11 eklentisi yer alıyor. Oyunun yeni sezonu boyunca özel sezonluk mücadeleler, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak. 29 Mart’ta yayınlanacak olan Call of Duty Mobile’ın yeni sezonu “Hücum” hakkında ayrıntılı bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Call of Duty Mobile 3. Sezon Fragmanı

Call of Duty®: Mobile - Official Season 3: RUSH Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.