Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Modern Warfare 2’nin 3. Sezonundan Heyecanlandıran Sızıntı

Modern Warfare 2'nin 3. sezonuna eklenecek 3 operatör sızdırıldı.

Call of Duty Modern Warfare 2’nin 2. sezonu 15 Mart’ta yayınlandı ancak birçok oyuncu, şimdiden 3. sezon için bilgi toplamaya başladı. Bazı sızıntılara göre uzun zamandır talep edilen birkaç karakter, nihayet 3. sezonda oynanabilir operatör olarak oyuna eklenecek. Söylentilere göre yeni operatörler; Alejandro Vargas, Valeria Garza ve Alex Keller olacak.

Veri madencileri, bahsedilen üç operatörün yükleme ekranı görüntülerini ve seslerini sızdırdı. Yepyeni karakterler olan Alejandro Vargas ve Valeria Garza, Modern Warfare 2 oyunundaki unutulmaz performansları sayesinde hayranların favorileri arasında yer alıyordu. Bu yüzden karakterlerin oyuna operatör olarak eklenmesi beklenen yenilikler arasındaydı. Sızıntılar, oyuncuları oldukça heyecanlandırdı ancak birçok kişi, bunu beklediğini belirtti ve duruma pek şaşırmadı.

Modern Warfare 2’nin 2. Sezonu Yeni Başlamıştı

Modern Warfare 2

Modern Warfare 2019’un ana karakterlerinden biri olan Alex Keller, Modern Warfare 2’nin lansman sonrası duyurularında sezon 2’nin Raid bölümüyle yeniden tanıtıldı. Bu yüzden onun bir operatör olarak geleceğini duymak oldukça heyecan verici oldu. Yine de sızıntılara her zaman kesin gözüyle bakılmamalı. Bu yüzden operatörlerin gelip gelemeyeceği veya ne zaman geleceği henüz belli değil. Eğer sızıntılar doğruysa, belirttiğimiz üç isim 3. sezon başlangıcından sonraki güncellemelerle eklenebilir.

Yakın zamanda Activision, Warfare 2 ve Warzone 2 için bir TMNT Shredder operatör paketinin 21 Mart’ta geleceğini duyurdu. Yayınlanacak paketin içerisinde operatör dışında ekstra ögeler de mevut. Paketin içerisinde yer alan diğer kozmetik ögeler arasında bir silah görünümü, bir araç kaplaması ve bir silah tılsımı bulunuyor. Bu arada Bloomberg‘in yeni bir raporuna göre, bu yılki Call of Duty oyunu, doğrudan geçen yıl çıkış yapan Modern Warfare 2’nin devamı niteliğinde olacak. Başlangıçta MW2’nin ücretli bir DLC ile genişletileceği söyleniyordu. Ancak, bu DLC üzerine kurulan yeni bir Modern Warfare oyunu geliştirildiği ve DLC planlarından vazgeçildiği ortaya çıktı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.