Bu Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunu: The Escapists

Epic Games, bu hafta kullanıcılara dağıtacağı yeni ücretsiz The Escapist'i almayı unutmayın.

Kullanıcılarını her hafta dağıttı ücretsiz oyunlar ile sevindiren Epic Games Store‘un bu haftaki oyunu belli oldu. Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunu The Escapists oldu.

The Escapists, kategorize edilmesi zor bir oyun. Aksiyon, macera, cRPG ve mantık oyunları unsurlarını birleştiren bir mahkum simülatörü olarak tanımlayabiliriz. Tanınmış bir şirket olan Team17 tarafından yayınlanan bağımsız bir stüdyo olan Moldy Toof tarafından geliştirilen oyunun 50 TL fiyat etiketi ile satıldığını da belirtelim.

Oyunu kütüphanenize eklemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Epic Games Ücretsiz Oyunu

Bu Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunu Nasıl?

Haftanın Epic Games ücretsiz oyunu The Escapists‘de, bir cezaevi tesisinde yaşayan bir mahkumun rolünü üstleniyoruz. Günlük bir hayat yaşıyoruz, çeşitli işler yapıyoruz, spor yapıyoruz, hapishane arkadaşlarımızla etkileşime giriyoruz, yemek yiyoruz ve tamamen bir suçlu rolüne bürünüyoruz.

Tüm bu süre boyunca aklımızda tek bir şey olacak, hapishaneden kaçmak. Bu nedenle, bu arada çevremizi gözlemliyoruz, güvenlik sisteminin zayıf noktalarını arıyoruz, alet yapmak için gerçekten kullanılabilecek görünüşte işe yaramaz nesneler topluyoruz, karakterimizin istatistiklerini iyileştiriyoruz, diğer mahkumlar arasında müttefikler arıyoruz ve en sonunda hazır olduğuna karar verip hapishaneden kaçıyoruz.

Epic Games Ücretsiz Oyunu

Devasa Bir Özgürlük

Geliştirici ekip, oyunculara birçok eşya elde etmelerini veya üretmelerini, çeşitli etkinliklere katılmalarını ve en önemlisi ise çeşitli araçlar kullanarak kaçmalarını sağlayarak büyük bir özgürlük sağladı. Dahası, oyunu ilginç kılmak için çeşitli türlerde tesisler de mevcut. Oyun ayrıca yeni konumlar oluşturmak ve bunları diğer oyuncularla paylaşmak için kullanılabilecek bir düzenleyici de sundu.

Moldy Toof’un çalışması çok oyunculu mod sunmuyor. Diğer oyuncularla rekabet etmenin tek yolu, kendi sonuçlarını diğer oyuncuların sonuçlarıyla karşılaştırabileceği bir ağ yüksek puan listesi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol