Team17’den Yeni RPG Oyunu: Broken Roads Duyuruldu

Team17 ve Drop Bear Byteni Broken Roads isimli yeni RPG oyunlarının geliştirildiğini onayladı.

Broken Roads, hatalarınızı affetmeyen, kıyamet sonrası Batı Avustralya’da geçen özgün ve anlatı açısından zengin, izometrik, sıra tabanlı bir rol yapma oyunu olacak.

Broken Roads önümüzdeki sene 2022 yılında Steam üzerinden çıkış yapacak ve Avustralya’da hayatta kalanların karmaşık hikayelerinin arka planı olarak hizmet veren gerçek dünyadaki konumları ve önemli noktaları olan bir kıyamet sonrası dünya sunacak.

Broken Roads

Broken Roads Neler Sunacak?

Broken Roads’un olgun hikayelerinin kalbinde, derin ve anlamlı bir ahlak sistemi olan Moral Compass yer alacak. Bu sistem görevleri, diyalogları ve karakter gelişimini etkileyecek. Geliştirici ekibe göre sistem, Hümanist, Pragmatist, Makyavelist ve Nihilist olmak üzere dört farklı felsefi yol boyunca şekillenecek ve her biri kendine özgü özelliklere sahip olacak.

Yolculuk başlarken, oyunculara pusuladaki başlangıç konumlarını belirleyen ve ahlaki ikilemler oluşturan bir dizi soru sorulacak. Oyun boyunca verdiğimiz kararlar, felsefi eğilimlerimizi değiştirecek ve gelecekteki seçimlerimizi, arayışlarımızı ve tanıştığımız insanlardan gelen tepkileri etkileyecek.

Broken Roads‘ta eylem izometrik görünümden gösterilecek. Oyun sırasında yukarıda da bahsettiğimiz gibi modern Avustralya’dan gerçek yerlerin kıyamet sonrası versiyonlarını ziyaret edeceğiz. Onları geçtikçe, hikayeyi ilerleten ana görevler ve çeşitli yan görevler yapacağız. Öncülük ettiğimiz karakter ile beş farklı arkadaşımız da bize yoldaş olabilecek.

Rakiplerle çatışmalar önemli bir rol oynayacak. Çatışmalar sıra tabanlı mekanik kullanılacak ve ekibimiz geniş bir yakın dövüş silahı, ateşli silah ve el bombası cephaneliğini kullanarak düşmanları ortadan kaldırabileceğiz. Dövüş sırasında sınırlı sayıda hareket imkanımız olacak. Bu bizi her zaman taktiklerimiz üzerinde çalışmaya zorlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol