Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bir YouTuber, 2 Metrelik Dev Bir Xbox Series X Yaptı!

The Casual Engineer olarak da bilinen YouTuber Michael Pick, 2 metre uzunluğunda devasa bir Xbox Series X konsolu inşa etti.

YouTube’da 10 binden fazla abonesi bulunan Michael Pick isimli bir içerik üreticisi, Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu ile son derece ilginç bir proje gerçekleştirdi. The Casual Engineer olarak da bilinen YouTuber, Xbox Series X’in bir buzdolabına dönüştürülme fikrinden ilham alarak alarak, ortaya devasa bir oyun konsolu çıkardı.

2 metre yüksekliğe ve 1 metre genişlikte kocaman bir Xbox Series X inşa eden Pick, bu muazzam yapıyı tasarlamak için titizlikle çalıştı. Bu arada konsolun tamamen çalışır durumda olduğunu belirtelim. Yani bir televizyona bağlayarak üzerinde FIFA 22 dahil her türlü oyunu oynayabilirsiniz. Konsolun iç aksamından herhangi bir değişiklik yok.

Tüm donanımı devasa bir ahşap çerçeve ile kaplayan YouTuber’ın görkemli projesi, ‘Dünyanın En Büyük Xbox Konsolu’ ünvanını alarak Guinness Rekorlar Kitabı‘na girdi. Tabii, bunun kullanılabilirlik açısından verimli olmadığını söylemeye gerek yok.

Fakat böylesine devasa bir konsol için yaratmak için harcanan çaba gerçekten takdire değer. Pick, bu dev konsolu çocukların da oynayabilmeleri için Atlanta’daki bir sivil toplum örgütüne bağışladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.