Xbox Series X Mini Buzdolabı Önümüzdeki Aylarda Piyasaya Sürülecek

Microsoft Studios pazarlama grubunun genel müdürü, Xbox Series X mini buzdolabı hakkında yeni bilgilerin gelecek ay geleceğini duyurdu.

Xbox Games pazarlama genel müdürü Aaron Greenberg, yakın zamanda yaklaşan Xbox Series X Mini Buzdolabı hakkında daha fazla bilginin gelecek ay açıklanacağını ve bu tatil sezonunda piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Xbox Series X Mini Buzdolabı, ilk olarak Xbox’ın E3 2021 vitrini sırasında gösterildi, ancak o zamandan beri proje hakkında çok az bilgi paylaşılmıştı.

Microsoft’un Xbox Series X konsolunun ortaya çıkmasından sonra, hayranlar Microsoft’un yeni konsolu hakkında şaka yapmak için sosyal medyayı kullandı ve bir oyun sisteminden çok bir mini buzdolabına nasıl benzediğine dair gönderiler paylaştı. Şirket şakaya katılmaya karar verdi ve bir Xbox Series X Mini Buzdolabı yaparak ve buzdolabının ön tasarım modellerini Snoop Dogg gibi birkaç ünlüye göndererek, hayranların görünürlük kazandı.

Bununla birlikte Microsoft bununla da kalmadı ve The Rock’ın enerji içeceği markası ZOA ile işbirliği yaptığı ve içeceği bir Xbox Series X Mini Buzdolabının içinde bazı etkileyici özelliklerle tanıttı. Bu şakaya dönüşen meşru ürün şimdi bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Xbox Series X Mini Buzdolabı

Xbox Series X Mini Buzdolabı Gerçek Olacak

Kendisini daha fazla bilgi vermeye davet eden bir gönderiye yanıt veren Greenberg, Xbox Series X Mini Buzdolabı hakkında daha fazla ayrıntının gelecek ay açıklanacağını yazdı.

Nisan ayında Greenberg, hayranlara Xbox Twitter’ın “En İyi Tweetler: Marka Braketi” yarışmasını kazanırsa Microsoft’un devam edip Xbox mini buzdolaplarını gerçek bir ürün haline getireceğine söz verdi. Hayranları oy kullanmaya çağıran Xbox, sonunda Skittles’ı yenerek Greenberg’in isteğini yerine getirdi. Greenberg, Xbox Series X Mini Buzdolabının, bu tatil sezonunda genel halka sunulacağını açıkça belirtti.

Xbox Mini Buzdolabı ile ilgili meraklar artmasına rağmen, proje geçtiğimiz ağustos ayında Xbox’ın Gamescom 2021 etkinliğinde yer almadı ancak Microsoft, bu tatilde muhtemelen Xbox Mini Buzdolabı ile birlikte daha fazla donanımın çıkacağını duyurdu. Bu, sınırlı özel sürüm Halo Infinite Xbox Series X, Halo Infinite Elite Series 2 kontrolcüsü ve özel DLC ile birlikte gelen Forza Horizon 5’in Xbox kontrolcüsünü içeriyordu.

Artık önümüzdeki ay daha fazla Xbox Mini Buzdolabı detayının açıklanacağı bilinse de, söz konusu duyurunun tarihi veya saati hakkında herhangi bir bilgi yok. Ürünün maliyeti, bulunabilirliği veya nihai tasarımı hakkında da bilgi yok. Ne olursa olsun, Xbox Mini Buzdolabı yıl sonuna kadar çıkacak, hicivli bir Xbox internet şakası resmen gerçek oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol