Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bir Sonraki James Bond Filminden Yeni Bilgiler

James Bond filmlerinin yapımcısı Barbara Broccoli, ikonik aksiyon serisinin geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu.

James Bond serisinin son halkası No Time To Die, ikonik aksiyon serisinin 25’inci filmi olarak geçtiğimiz yıl izleyicilerle buluşmuş ve bir döneme nokta koymuştu. 2005 yapımı Casino Royale filminden bu yana 007 rolünde izlediğimiz İngiliz aktör Daniel Craig, bu film ile birlikte ünlü karaktere veda etmişti. Peki, yeni James Bond kim olacak?

Şu ana kadar Idris Elba, Taylor-Johnson, Tom Hardy ve Henry Cavill isimleri geçse de, bayrağı kimin devralacağı henüz açıklanmış değil. Serinin yapımcısı Barbara Broccoli tarafından yapılan son açıklamada, James Bond’u canlandıracak bir sonraki ismin henüz belli olmadığı ancak arayışın yakında zamanda başlanacağını öğrenmiştik.

Yeni James Bond Kim Olacak Sorusu Cevap Bekliyor

yeni james bond kim olacak

The Guardian‘a konuşan Broccoli ve yapımcı ortağı Michael G. Wilson, bir sonraki James Bond filminin önünde uzun bir yol olduğunu söylediler. “Daniel, (Craig) bize karakterin duygusal yaşamını keşfetme yeteneğini verdi” diyen Broccoli, “Bence bu filmler içinde bulundukları zamanı yansıtıyor ve bir sonraki bölüm için onu yeniden keşfetmemiz için önümüzde büyük, çok büyük bir yol var ve biz buna başlamadık bile” ifadelerini kullandı.

Yukarıda da belirttiğim gibi 007 karakterine hangi aktörün hayat vereceği konusu belirsizliğini koruduğu gibi, Broccoli’nin yorumları da bu ismi daha uzun süre öğrenmeyebileceğimize işaret ediyor. Kendisi aynı röportajda James Bond’a dayanan bir dizi yapmayı planlamadıklarını ve serinin sinematik bir deneyim sunmaya devam edeceğini aktardı.

Peki, siz yeni James Bond olarak kimi görmek istersiniz? Bahsi geçen isimler arasında karakteri yakıştığınız bir oyuncu var mı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.