Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Benzersiz FPS Oyunu ‘Matcho’ Duyuruldu

Matcho, FiolaSoft Studio'nun oyun türlerini, oyuncuların daha önce görmedikleri oldukça benzersiz bir şekilde harmanlayan yeni bir FPS oyunu olacak.

Matcho isimli benzersiz bir FPS oyunu duyuruldu. Şimdiye kadar herhangi bir oyuncu tarafından şüpheli bir şekilde sorulan bir soru sonunda cevaplandı. Bir geliştirici birinci şahıs nişancıyı 3’lü eşleştirme oyunuyla birleşirse ne olur?

Call of Duty’nin Candy Crush ile birleştiğini veya Halo’nun Jewel Quest ile birleştiğini düşünün. Matcho, oyun türlerini ilginç bir şekilde harmanlayan yepyeni bir FPS oyunu olacak. Geliştirici FiolaSoft Studio kısa süre önce yeni tür değiştiren oyununu duyurdu ve 3’lü eşleştirme oyun ögelerini, birinci şahıs FPS ve aksiyon-macera ögeleri ile harmanladı.

Candy Crush’tan Esinlenen FPS Oyunu: Matcho

Matcho

Matcho‘da oyuncular, gizemli bir hastalığa yakalanmış ve son sekiz yılını yeraltının derinliklerinde bulunan bir Triagon laboratuvarında kilitli olarak geçiren 25 yaşındaki Max’in rolünü üstlenecek. Triagon, Max’in çok tehlikeli anormal enerji patlamaları içeren hastalığını iyileştirmeye çalışıyor. Hikaye, Triagon tesis liderinin uzaydan gelen garip, böcek benzeri yaratıklar tarafından kaçırılmasından sonra Max’i takip edecek. Max, Triagon liderini kurtarmaya çalışmak ve algıladığı hastalığın yaydığı enerjinin aynısını kullanan bir sonraki uzaylı istilasını püskürtmek için bir arayışa başlayacak.

Kağıt üzerinde, birinci şahıs nişancı ve 3’lü eşleştirme oyunu biraz garip görünüyor ancak fragman Matcho’nun benzersiz oyun mekaniğini sergilemek konusunda oldukça başarılı. Fragman, oyuncuların oyunda kullanacakları, üç botu telekinetik olarak kaldırma ve yıkıcı bir patlamayla sonuçlanan bir araya getirme yeteneği gibi bazı savaş tekniklerini sergiliyor. Fragmanda sergilenen diğer mekanikler, duvarda koşma, çift atlama, havada durma ve herhangi bir yönde atılma gibi temel FPS unsurları. Aşağıdan izleyebilirsiniz:

MATCHO - Announcement Story Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.