Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ben Affleck Batman Rolüne Geri Dönüyor Olabilir!

Daha önce Batman karakterine veda ettiğini açıklayan Ben Affleck, Aquaman and the Lost Kingdom filminde bir kez daha Caped Crusader olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor!

Geçtiğimiz hafta sonu Los Angeles’ta geçirdiği korkutucu trafik kazası ile gündemimize gelen Hollywood yıldızı Jason Momoa, sosyal medya hesabından DC hayranlarını heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Instagram’da Ben Affleck ile bir fotoğrafını yayınlayan ünlü aktör, resmin altına “Bruce ve Arthur BİRLEŞTİ Seni seviyorum ve seni özlüyorum” yazdı.

Affleck, saç tarzı ve giydiği takım elbise itibarıyla Bruce Wayne‘i andırıyor. Momoa ayrıca Warner Bros. stüdyolarında turladığını ve Aquaman 2 hakkındaki tüm gizli ayrıntıları keşfettiğini de söyledi. Tüm bunlar, Amerikalı aktörün “son bir dans” için yeniden siyah pelerini sırtına geçirebileceğine işaret ediyor. DC filmi Aquaman and the Lost Kingdom, 17 Mart 2023 tarihinde vizyona girecek.

Jason Momoa’nın Paylaşımı

ben affleck batman

Affleck, son olarak geçtiğimiz yıl HBO Max’te yayınlanan Zack Snyder’s Justice League’te Batman olarak karşımıza çıkmıştı. Oscar ödüllü oyuncunun DCEU’da Bruce Wayne’i canlandıracağı son filmin The Flash olması bekleniyordu. Tim Burton’ın çektiği Batman filmlerinde karaktere hayat veren Michael Keaton, aynı filmde geri dönecek ve 2023’te gelecek Batgirl’de DCEU’nun yeni Caped Crusader’ı olarak görünecek.

Öte yandan Affleck’in Aquaman 2‘de ne kadar büyük bir role sahip olacağını bilmiyoruz. Dahası, konuya ilişkin Warner Bros.’tan bir açıklama da gelmiş değil. Daha önce Batman v Superman ve Justice League’de Arthur Curry / Aquaman’i canlandıran Momoa, ikinci sola filmi ile macerasını devam ettirecek. David Leslie Johnson-McGoldrick tarafından yazılan DC Comics uyarlamasını bir kez daha James Wan yönetiyor.

Ben Affleck Batman Olarak Aquaman 2’de Görünebilir

aquaman 2 batman

Momoa’nın yanı sıra filmde Amber Heard, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren, Nicole Kidman ve Randall Park gibi isimler de yer alıyor. Johnny Depp ile olan yasal savaşını kaybeden ve ağır bir tazminat ödemeye mahkum edilen Heard’ün, Aquaman and the Lost Kingdom’daki sahnelerinin silinebileceği konuşuluyordu. Fakat şimdilik bu konuda atılmış bir adım yok.

Kronolojik ve çıkış tarihlerine göre DC filmleri izleme sırası hakkındaki rehberimize göz attınız mı? Ayrıca önümüzdeki yıllarda vizyona girecek yeni süper kahraman filmleri listemiz de ilginizi çekebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.