Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ezra Miller’ın Tutuklanması The Flash Filmini Tehlikeye Soktu

Ünlü oyuncu Ezra Miller'ın Hawaii'de yaşadığı bir olayın ardından tutuklanması, hem kendisinin hem de başrolünde yer aldığı The Flash filminin geleceğini belirsizleştirdi.

The Flash’ın DC Genişletilmiş Evreni’ndeki (DCEU) ilk solo filmi yaklaşık sekiz yıl önce duyurulduğundan beri sayısız sorunla boğuştu. Karakteri oynayan Ezra Miller‘ın Hawaii’de karıştığı bir olay, filmin üzerindeki güneşi bir kez daha kapatmış gibi görünüyor.

Amerikalı aktör, geçtiğimiz günlerde Hawaii’de tutuklandı. Uygunsuz davranış ve tacizle suçlanan 29 yaşındaki Miller, daha sonra kefalet ile serbest bırakıldı. Yaşanan bu olay, hem ünlü oyuncunun hem de The Flash dahil rol aldığı veya alacağı filmlerin geleceğini tehlikeye attı.

The Flash, Miller’ın DC’deki Son Filmi Olabilir

Ezra Miller The Flash filmi

Aktarılan bilgilere göre Warner Bros. ve DC yöneticileri, Miller’ın stüdyodaki geleceğini tartışmak için toplandı. Henüz resmi bir açıklama yapılmamakla birlikte, konuya yakın kaynaklar Ezra Miller’ın yer alacağı bütün projelerin askıya alındığını aktardı.

Geçmişte de buna benzer skandallara karışan Miller, sadece iki yıl önce İzlanda’nın başkenti Reykjavik’te genç bir kadına saldırdığı gerekçesiyle tutuklanmıştı. The Flash filmi, gelecek yılın haziran ayında vizyona girecek. DC spin-off’u, ünlü aktörün Barry Allen’ı, nam-ı diğer The Flash’ı canlandırdığı son film olacakmış gibi görünüyor.

Sizce bu durumda ne yapılmalı? Film ileri bir tarihe mi ertelenmeli yoksa yeni bir aktörle tekrardan mı çekilmeli? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz. Merak edenler için DC filmlerinin izleme sırasını da şuraya bırakalım.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.