Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Beklenen Oldu: Kingdom Come Deliverance 2 Duyuruldu!

Geçtiğimiz günlerde sızıntı haberleri ortaya çıkan Kingdom Come Deliverance 2 resmi olarak duyuruldu.

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Warhorse Studios, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Kingdom Come Deliverance 2‘yi resmi olarak duyurdu. Devam oyunu içerisinde hayranların beklentisinin bir hayli yüksek olduğu yeni yapım daha gerçekçi ve daha büyük bir şekilde bizlere sunulmak isteniyor. Açıklanan detaylara göre oyun 2024 yılı içerisinde çıkış yapmaya hazırlanırken PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için piyasaya sürülecek.

Kingdom Come Deliverance 2 için hem resmi duyuru fragmanı hem de yaklaşık 14 dakikalık açıklamalı videonun yayınlandığını aktarabiliriz. Geniş kapsamlı video içerisinde geliştirici ekibin çeşitli yorumları, ilk oyundan bu yana nelerin geliştiği ve oyunun kapsamının ne kadar büyüdüğü bizlere aktarılıyor. Açıklanan detaylara göre orijinal oyunda 3 saatlik bir sinematik deneyim devam oyunu içerisinde 5 saati aşkın bir yapıya yükseliyor. Dolayısıyla büyük bir oyunla karşı karşıya kalmaya hazırlanıyoruz.

Kingdom Come Deliverance 2 Çok Büyük Olacak

Devam projesinde ilk oyunda olduğu gibi Skalitzli Henry rolünü üstlenecek ve hikayeye kaldığımız yerden devam edeceğiz. Artık burada haydutların sorunlarından çok kralların sorunları ile ilgilenebilecek ve kendimizi artık bir üst seviyeye doğru çıkarmaya çalışacağız. Orta Çağ temasıyla beraber bizlere sunulacak olan yapım intikam, ihanet ve keşifle dolu sürükleyici bir içeriği bizlere sunmak istiyor.

Kingdom Come Deliverance II 2024 04 18 24 002

Hareketli şehir sokaklarından yemyeşil ormanlara, terk edilmiş harabelerden unutulmaz maceralara adım atabileceğimiz Kingdom Come: Deliverance 2 sıradan bir adamın yükselişini temel alıyor. Hem aşkın hem de ihanetin ortaya çıkışını bizlere sunacak yapımda destansı bir mücadele bizleri bekliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.