Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kingdom Come Deliverance 2 Geliyor: İşte Detaylar!

Warhorse Studios şu anda yeni oyunlarını duyurma sürecinde bulunuyor. Kingdom Come Deliverance 2 beklentiler arasında.

Deep Silver ve Warhorse Studios ekipleri tarafından biz oyun severlere sunulan ve oldukça beğenilen Kingdom Come Deliverance serisi hakkında heyecanlı detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilerle beraber yayınlanan bir Twitter gönderisine göre 18 Nisan tarihinde oyunun yeni bir fragmanı yayınlanacak ve bu kapsamda ilgi çekici bilgiler bizlere sunulacak. Ancak bu fragmanın sadece kısa bir teaser olması konusunda da çeşitli çekinceler bulunuyor.

Sızıntı haberlerle ve doğru bilgilerle beraber ön plana çıkan oyun sektöründen Tom Henderson tarafından bildirilene göre 18 Nisan tarihinde duyurulacak olan ve gösterilecek olan yeni fragman Kingdom Come Deliverance’ın devamı olacak. Bildiğiniz üzere bu oyun 2018 yılında piyasaya sürüldü ve gerçekten de Orta Çağ temasıyla beraber oyuncuların bir hayli dikkatini çekti. Günümüzde hala çok oynanmaya ve satmaya devam ediyor. Oyunun devamı için hayranlar bir hayli heyecanlanıyor.

Kingdom Come Deliverance Çok Seviliyor

CRYENGINE oyun motoru ile beraber geliştirilen Kingdom Come Deliverance ilgi çekici grafik tasarımı, gerçekçi görselliği ve aynı zamanda aksiyon sistemiyle beraber dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Devam oyunu için beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu ve oyunun adının doğrudan Deliverance 2 veya kısaca Kingdom Come 2 olduğunu aktarabiliyoruz. Ayrıca hangi oyun motorunu kullanacağı da şu an için belli değil. Ancak beklentiler Unreal Engine 5 oyun motoru diyebiliriz.

kingdom come deliverance being d

Şu anda yeni ve gizemli oyun hakkında ortaya dökülebilecek pek fazla bilgi bulunmuyor. Warhorse tarafından yayınlanacak olan yeni fragmanla beraber heyecanlı bekleyiş sürüyor. Hayranlar burada sinematik bir fragman beklemiyor ve en azından motor içi bir içerikle beraber karşılaşmak istiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.