Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Beeper Mini Geri Döndü: Apple ID Gerekecek

Beeper Mini geri döndü ve uygulamaya Apple kimliğiyle giriş yaparsanız Android'de iMessage deneyimini yeniden yaşayabilirsiniz.

Apple yakın zamanda Beeper ve diğer üçüncü taraf uygulamaların hizmetten yararlanmasına izin veren bir boşluğu kapatmış olsa da, iMessage erişimini Android’de yeniden yaşayabilirsiniz. Android için Beeper Mini uygulamasının en son sürümü bir kez daha geri döndü. Evet, hizmeti yeniden ve tamamen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beeper, Apple’ın uygulamanın hizmete erişimini kapatmasının ardından ekibinin iMessage işlevselliğini geri yüklemek için gece gündüz çalıştığını söyledi. Beeper’ın kurucu ortakları Eric Migicovsky ve Brad Murray, ekibin bir çözüm bulduğunu belirtti. Bu kez uygulamayı kullanmak için telefon numarası yerine Apple ID ile giriş yapmanız gerekecek.

Beeper Mini “Şimdilik” Ücretsiz

Beeper Mini Geri Döndü: Apple ID Gerekecek

Artık Android’de iMessages’ı telefon numaranız yerine e-posta adresiniz aracılığıyla gönderip alacaksınız. Beeper ekibi bir telefon numarası düzeltmesi üzerinde çalıştığını da belirtti. Bu arada ekip, hizmet akışı devam ederken kullanıcılardan ücret almanın etik olmadığını ve bu sebeple uygulamanın bir süre için ücretsiz olarak sunulacağını da söyledi.

Beeper bir blog yazısında “İşler stabil hale gelir gelmez (umarız ki öyle olacağını umuyoruz), abonelikleri tekrar açmayı düşüneceğiz.” diye yazdı. Migicovsky ve Murray, Apple’ın aksi yöndeki iddialarına rağmen Beeper Mini aracılığıyla gönderilen mesajların uçtan uca şifrelendiğini ve güvenli olduğunu ekledi. Aslında ekip, Beeper’ın iOS ve Android’in birbirleriyle iletişim kurmasının normal SMS’den daha güvenli bir yol olduğunu bile savundu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.