Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı


BDO’da Archer Macerası Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Black Desert Online'ın ilk yeni etkinlik tarihi duyuruldu.

MMORPG oyunları arasında efsanevi bir konuma sahip olan Black Desert Online milyonlarca oyuncuyu peşinden sürüklemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz ay Black Desert Online dünyasına katılan Archer birbirinden farklı maceralara atılmaya başladı bile. Yaklaşık 1 aydır oyuncular tarafından ilgiyle oynanan yeni karakter yeni yılda oyunculara yeni etkinlikler de sunacak. Yeni yıl için oyunculara benzersiz etkinlikler hazırlayan Black Desert Online eğlence dolu anlar yaşatacak.

Yeni karakter olan Archer ile 56 ve 57’nci seviyelere ulaşan maceracılar, Archer’in yeni özelliklerini ve gelişmiş yeteneklerini kullanma fırsatı elde ediyorlar. 56’ncı seviyeye ulaşan maceracılar Archer’da Patlayan Ok Yağmuru veya Püskürten Aegis gibi özellikleri kullanabiliyorlar. 57’nci seviyeye ulaşan oyuncular ise Ağaç Damarı Fırlatma veya Ağaç Damarı Parçalama gibi özellikleri kullanabilma fırsatı yakalıyorlar.

10-23 Ocak tarihleri arasında oyun içerisinde devam edecek olan Lauren Ailesi Hediye Kutusu Etkinliği’nin yanı sıra oyunculara yeni benzersiz etkinlikler sunulacak. Bu etkinlikler ile oyuncular adeta hediye yağmuruna tutulacaklar. Oyuncular bu etkinliklerde günde maksimum 50 Lauren Ailesi parası kazanma şansı yakalayacak. Oyuncular kazandıkları 50 Lauren Alisei parasını Mühürlü Silah Kutusu, Kırmızı Burun Zırhı, Valkys’in Tavsiyesi gibi eşyaları içeren Lauren Ailesi Hediye Kutuları ile değiştirebilecekler.

Yeni yılın ilk etkinliği olarak 16 Ocak’ta oyunculara sunulacak olan ‘Gölge Arenası’ PvP Battle Royale moduyla aksiyonu ve rekabeti iç içe karşımıza çıkacak. Etkinlikten söz edecek olursak, oyuncular Gölge Arenası’na ‘Kara Ruh’ olarak giriş yapan oyuncular kendilerine uygun karakteri arayıp bulmaya çalışacaklar. Oyuncular ihtiyaçlarına yönelik yetenekleri öğrenecek ve ona göre eşya toplayacaklar. Bu etkinlikte oyuncular hayatta kalan son kişi olabilmek için mücadele edecekler.

Yeni etkinliğe dair detaylı bilgiler ilerleyen günlerde yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol