Battlefield 2042, Steam’in En Kötü Oyunlarından Biri Olma Yolunda

Yılın en çok beklenen oyunlarından birisi olan Battlefield 2042 Steam platformunun en kötü oyunlarından biri olma yolunda ilerliyor.

Battlefield 2042 oyununun 30.000’den fazla kullanıcı çoğunlukla olumsuz yorumu yapıldı. Bu oyun, Steam’in tüm zamanların en kötü oyunlarından biri olma yolunda ilerlediği ifade ediliyor.

Steam’de yaklaşık 33.000 kullanıcının gözünde oyun, sadece yüzde 26’sı iyi yapılmış yorumu aldı. Fakat kalan dilim ise yani yüzde 74’ü bu düşüncenin tam zıttını savunuyorlar.

19 Kasım’da piyasaya sürülen en son Battlefield serisinin tüm zamanların en kötü sekizinci Steam puanına sahip olduğu anlamına geliyor. Steam250’nin Utanç Salonu,Forbes aracılığıyla, Konami’nin yeni oynaması ücretsiz futbol oyunu eFootball 2022‘nin en üst sıralarda yer aldığı sitede Battlefield 2042’nin de yer alması kuvvetle muhtemel.

Steam kullanıcısı oyunu şöyle yorumladı, “Orijinal BF1942’den bu yana her PC Battlefield oyununu oynadım ve bunun seriye bugüne kadarki en kötü giriş yapan oyun olduğunu güvenle söyleyebilirim”

Başka bir kullanıcının fikri ise “Asla bir milyon yılda çok büyük bir stüdyo tarafından yapılan bir savaş oyunu hiç bu kötü olabilir düşündüm sadece oynanamaz. OYNANMAZ! Umarım bunu en kısa sürede düzeltirler! Şimdilik, satın almaya değmez…Ne yazık ki…”

Tabii ki Steam, oyuncuların Battlefield 2042’yi deneyimleyebilecekleri yerlerden sadece biri ve diğer platformlardaki oyuncular daha farklı düşüncelere de sahip olabilir.

Battlefield 2042

EA, önümüzdeki 30 gün içinde iki ek güncelleme daha geleceğini söyledi. İkisinden ilki bir kez daha hata düzeltmelerine odaklanacak, ikincisi ise daha büyük ve daha önemli bir güncelleme olması bekleniyor.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol