Battlefield 2042

MMOFPS
Takip Et
2.1

Kullanıcı

DICE’dan Battlefield 2042 Hataları Hakkında Açıklama

DICE, önümüzdeki hafta Battlefield 2042'ye gelecek bir sonraki değişiklik ve düzeltme güncellemesini duyurdu.

DICE, Battlefield 2042‘de devam eden sorunları gidermek için bir güncelleme yayınladıktan yalnızca bir gün sonra, oyuna gelecek hafta gelecek güncellemeleri ve dengeleri duyurdu.

Bir sonraki güncelleme, asker canlandırmaları için iki düzeltme içerecek, UAV-1 etkileşimlerini geri getirecek ve oyuncular için eksik teçhizatlarla ilgili bir sorunu düzeltecek.

Battlefield 2042

Battlefield 2042’de Bitmek Bilmeyen Hatalar

Değişiklikleri Twitter’da duyuran DICE, Battlefield 2042‘de düzeltilecek bir sonraki sorun grubunu açıkladı. Yaklaşan güncelleme, düşen oyuncu geometriye çok yakınsa oyuncuların dirilişten çıkamaması sorununu çözecek. Ayrıca, bazı oyuncuların yeniden canlandırılamaması veya yeniden doğmasına neden olan ek bir sorun da çözülecek.

DICE, ikinci düzeltmenin sunucu tarafında olacağını söyledi, ancak işe yaramazsa zaten yedek bir çözüm planı da hazır halde bulunacak.

Bir diğer güncelleme ise UAV-1’i dengelemek için çıkardıktan sonra UAV-1’in oyuna yeniden dahil edilmesi. DICE ayrıca, bir sonraki güncellemede tanıtmayı hedeflediği, oyuncuların donanımlarının oyundan eksik olacağı bir soruna yönelik bir çözümü test etme sürecinde.

Son olarak, DICE bazı araç dengelemelerini tanıtacak. LCAA Hovercraft, sahip olduğu sağlık miktarını azaltacak ve hafif zırhlı olacak. Hem LCAA Hovercraft hem de MD540 Nightbird, silahlarını ayarlayarak hasar çıktılarını azaltacak.

Bu değişikliklerin önümüzdeki hafta sonunda yapılacak bir güncellemede tanıtılması planlanıyor. Yakın zamanda yapılan bir güncelleme, oyuncuların All-Out Warfare’in son turlarında lastik bantlanma yaşamasına neden olan bir sorunu düzeltmişti.

Oyun, aldığı inceleme puanları ile yerin dibine gömülmüştü. Bunların çoğu bu hatalardan kaynaklıydı. Bakalım DICE hızlı güncellemeler ile oyunun itibarını geri kazanabilecek mi?

Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol