Battlefield 2042 Güncelleme Notları

Battlefield serisinin son oyunu Battlefield 2042'nin ilk güncelleme notları bugün itibarıyla geldi. Lafı fazla uzatmadan haberimize geçelim.

Battlefield 2042, video oyunu geliştiricisi Electronic Arts‘ın yayıncılığını yaptığı ve video oyunu geliştiricileri; DICE ile Criterion Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunu ilk güncellemesini bugün aldı.

Ayrıca bu güncelleme, fare etkileşimi yoluyla tehlike bölgesinde uzman seçimi sağlar. Ayrıca, serilerinin doğru şekilde güncellendiğini göremeyen tehlike bölgesi oyuncuları için bir düzeltme sağlar. Ek olarak, tehlike bölgesinde bazen tur sonu akışının doğru şekilde etkinleştirilmemesine neden olabilecek nadir bir durumu düzeltir.

Battlefield 2042

Battlefield 2042 0.2.1 Güncellemesi

Düzeltmeler, Değişiklikler ve İyileştirmeler

 • Genellikle All-Out Warfare modlarında bir turun sonraki bölümlerinde yaşanan Lastik Bantlama örneklerini azaltmayı hedefleyen Sunucu Tarafı yükseltmeleri uygulandı.
 • Breakaway’de oynarken kekemelik vakaları önemli ölçüde azaldı. Silo’lar yok edilirse, sunucudaki performansı artık düşürmemelidir.
 • Takımınızdaki müttefiklere bakarken isimleri artık doğru bir şekilde görüntülenecek.
 • Falck’ın doğru şekilde görüntülendiğinden emin olmak için Tur Sonu sırasındaki animasyonları ayarlandı.
 • Ustalık Gelişimi aracılığıyla Boris için kazanılabilen bir görünüm yeni bir adla güncellendi: Gator.
 • Battlefield Portal’daki TDM Turlarının her zaman Random Deploy etkin olarak ayarlanmış olarak başlaması sağlandı. Turdan tura geçerken bunun bazen aktif olmadığını gözlemlendi ancak şimdi bu düzeltildi.
 • Herkes İçin Ücretsiz ön ayarını kullanarak Özel Savaş Alanı Portalı modlarında doğru sayıda AI ortaya çıkmasını sağlayan bir dizi önlem uygulandı.
 • Yalnızca PC – Fare etkileşimi yoluyla Tehlike Bölgesinde Uzman Seçimini Etkinleştirdi ve seçiminizi Boşluk Çubuğu ile kilitleme ihtiyacını ortadan kaldırdı.
 • Tehlike Bölgesinde, bazen Tur Sonu akışının doğru şekilde etkinleştirilmemesine neden olarak, doğru miktarda bonus DP verilmesini sağlayan nadir bir olay düzeltildi.
 • Hazard Zone’da bulunan ve oyuncuların görünür olmadıklarında veya tespit edilmediklerinde Haritada gösterilmesine neden olabilecek bir sorun düzeltildi.
 • Çıkarma Serilerinin doğru şekilde güncellendiğini göremeyen Tehlike Bölgesi oyuncuları için bir düzeltme sağlandı.
Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol