Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Back 4 Blood, İki Hafta İçerisinde 6 Milyon Oyuncu Kazandı

Piyasaya sürülmesinden bu yana iki hafta içinde Back 4 Blood, altı milyondan fazla kişi tarafından oynandı. Geliştirici ekip, toksik oyuncu sorununa bir çözüm üzerinde çalıştıklarını da açıkladı.

Turtle Rock, Back 4 Blood‘ın piyasaya sürülmesinden bu yana 6 milyondan fazla kişi tarafından oynandığını duyurdu. Oyun bu yıl 12 Ekim’de çıktı ve aynı anda PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve PlayStation 5‘te yayınlandı.

Bunun, oyunun altı milyon kopya sattığı anlamına gelmediğini belirtelim. Bunun nedeni, projenin piyasaya çıkışından bu yana hem Microsoft konsollarında hem de Windows 10 PC’lerde Xbox Game Pass aboneliğinin bir parçası olarak mevcut olması.

Back 4 Blood

Back 4 Blood’ın Sunucuları Dolu

Lansmanından bu yana iki hafta içinde altı milyon oyuncunun sonucu etkileyici ve oyunun geleceği için kesinlike iyiye işaret. Back 4 Blood’ın başarısı Steam‘den gelen verilerden de ortaya çıktı. Oyunun çıkıştan sonraki ilk hafta sonu, prodüksiyon 65.987 kişi seviyesinde bir aktivite rekoru kırdı. Bundan sonra oyun bu rekoru geçemedi ancak günlük oyuncu sayısı 30 ila 40 bin kişi arasında kalmaya devam etti.

Oyunun uzun vadeli başarısı, gelişiminin hızına ve topluluğun önerilerine tepki verme hızına bağlı olacak. Şu anda Back 4 Blood‘ı rahatsız eden sorunlardan biri toksik oyuncular, yani tek amaçları diğer oyuncuların hayatlarını perişan etmek olan insanlar oldu.

Turtle Rock Studios, ekibin, ekip üyelerinin bir oturumdan takım arkadaşlarından birini oyundan atabilmek için oy kullanmalarını sağlayacak bir seçenek üzerinde çalıştığını duyurdu. Ne yazık ki, bu özelliğin tam olarak ne zaman uygulanacağını bekleyebileceğimize dair hiçbir bilgi verilmedi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.