Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor

Ubisoft tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Assassin's Creed Valhalla, 24 - 28 Şubat tarihleri arasında oynaması ücretsiz olacak.

Viking dönemini konu alan Assassin’s Creed Valhalla‘yı henüz oynama imkanı bulamayanlar için harika bir haberimiz var. Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu, geçici süreliğine oynaması ücretsiz oluyor. Bir sonraki genişleme paketi Dawn of Ragnarök‘ün bir parçası olarak düzenleneceği açıklanan promosyon, 24 Şubat‘ta başlayacak ve 28 Şubat günü sona erecek.

Assassin’s Creed Valhalla ücretsiz hafta sonu etkinliğinde oyunun tüm özelliklerine erişilebilecek. Yaklaşan DLC’yi düşünürsek, oynaması ücretsiz hafta sonu muhtemelen daha fazla oyuncu çekecektir. Öte yandan önemli değişiklikler içeren 1.5.0 güncellemesinin bugün yayınlandığını belirtmeden geçmeyelim.

Assassin’s Creed Valhalla Ücretsiz Oynanabilecek

Assassin's Creed Valhalla Ücretsiz
Oynaması ücretsiz hafta sonu etkinliği, 24 Şubat’ta başlayacak ve 28 Şubat Pazartesi sona erecek.

10 Mart’ta piyasaya sürülmesi planlanan Dawn of Ragnarök genişletmesi, oyuncuları Svartalfheim’ın efsanevi cüce krallığına götürecek ve efsanevi İskandinav Tanrısı Odin ile yüzleştirecek. 15GB dosya boyutuna sahip olan DLC, 40 saatlik yeni içerik sunacak.

Assassin’s Creed Valhalla ücretsiz hafta sonu ve yaklaşan DLC, halihazırda çok başarılı bir grafik çizen oyuna yeni bir seviye atlatabilir. İskandinav mitolojisinden ilham alan oyun, Ubisoft’un şimdiye kadarki en kazançlı oyunu oldu. Şimdiye dek 1 milyar doların üzerinde gelir sağlayan Valhalla, ikonik seride bunu başaran ilk oyun oldu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.