Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla Steam’e Geliyor: Tarih Netleşti

Assassin's Creed Valhalla, 6 Aralık tarihinde Steam'de satışa sunulacak. Ayrıca ileriki zamanlarda birçok Ubisoft oyunu da Steam'e katılacak.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Steam’e geleceğini gösteren sızıntıların ardından, konu nihayet resmiyet kazandı. Geliştirici Ubisoft’un, Steam’e dönüşü 6 Aralık’ta başlayacak. Ubisoft, kendi çevrimiçi mağazasının dışında 2019’dan beri Epic Games’te satış yapıyordu. The Division 2, Far Cry 6, Ghost Recon Breakpoint, Watch Dogs Legion, Rainbow Six Extraction ve Valhalla gibi büyük sürümler Epic Games dışında farklı bir PC mağazasında çıkış yapmadı.

PC oyuncuları için açık ara en popüler dijital oyun mağazası Steam olduğu için, Ubisoftun bu dönüşü oyuncular için oldukça önemli. Konuyla ilgili Ubisoft “Ubisoft Connect aracılığıyla tutarlı bir oyuncu ekosistemi sağlarken, oyunlarımız nerede olursa olsun farklı kitlelere nasıl ulaşacağımızı sürekli olarak değerlendiriyoruz. Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 ve Roller Champions Steam’de çıkacak Ubisoft oyunları arasında yer alıyor.” dedi.

Assassin’s Creed Valhalla Ek Paketleriyle Steam’e Gelecek

Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft, neden Steam’e dönmeyi seçtiğine dair bir açıklama yapmadı. Epic ve Ubisoft mağazalarında olduğu gibi, Steam’de de Assassin’s Creed Valhalla içerik paketleri, Dawn of Ragnarok genişleme paketi ve sezon geçiş bileti yer alacak. Ubisoft açıklamasında belirtildiği gibi Valhallla, Ubisoft Connect istemcisini kullanmaya devam edecek.

Anno 1800 ve Roller Champions şu anda Steam’de listelenmiyor ve bu oyunlar için henüz bir çıkış tarihi belirlenmedi. Assassin’s Creed Valhalla, çıkış yaptığında Steam’e özel bir lansman fiyatına sahip olacak. Ayrıca oyun, şu anda Efsane Cuma indirimleri kapsamında Xbox ve diğer dijital mağazalarda indirimde.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.