Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Efsane Cuma İndirimi Başladı: İşte Öne Çıkan Fırsatlar

Xbox, Kara Cuma indirimlerini müthiş bir biçimde başlattı. Platform yüzlerce oyunda yüzde 85'e varan indirim fırsatları sundu.

Tüm dünyada her yıl kasım ayında gerçekleşen Efsane Cuma indirimleri, Xbox platformunda da başladı. Bu yılki kara cuma indirimlerinde kaçırılmayacak birçok firsat mevcut. İndirimlere göz attığımızda birçok büyük yapımda yüzde 85’e varan indirimler olduğunu görüyoruz. Gelin bu indirimde almaya değer oyunlar hangileri bir göz atalım.

Oldukça sevilen serinin bir oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla, yüzde 67 indirimle 600 TL’den 198 TL’ye düştü. Aynı serinin diğer oyunu Assassin’s Creed Origins ise tam yüzde 80 indirimle 600 TL’den 120 TL’ye satışa sunuldu. İndirim köşesinde göze çarpan bir diğer yapım ise The Witcher 3: Wild Hunt oldu. Xbox’ta orijinal değeri 190 TL olan efsane oyun, şu anda 38 TL.

Xbox Efsane Cuma İndirimi Tam 900 Oyuna Uygulandı

Xbox

İndirim sayfasında elbette yeni çıkan bazı yapımlar da var. Bunlar arasında kaçırmamanız gereken oyunlar FIFA 23 (X/S), FIFA 23 (Xbox One), Gotham Knights, NBA 2K23, PGA Tour 2K23, Far Cry 6 ve Forza Horizon 4 ve 5 paketi. FIFA 23 (X/S) 799 TL’den 479 TL’ye, FIFA 23 (One) ise 699 TL’den 419 TL’ye düştü. Gotham Knights’a ise tam yüzde kırk indirim uygulandı ve oyunun şu anki satış fiyatı 899 TL’den 539 TL’ye düşürüldü.

Tüm bu yapımların yanı sıra; Mortal Kombat 11, Far Cry 5, Star Wars Jedi Fallen Order, The Quarry ve Vampire: The Masquerade gibi sevilen yapımlarda inanılmaz büyük indirimler gerçekleşti. Kaçırılmaması gereken büyük fırsatlardan biri ise 1000TL değerindeki Assassin’s Creed Valhalla Complete Edition’ın 350 TL’ye düşmüş olması. İndirimlerde daha yüzlerce kaçırılmayacak oyunlar mevcut. Tüm oyunlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.