Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla Steam’e Geliyor Olabilir

2020 yılında piyasaya sürülen Assassin’s Creed Valhalla, çıkışından iki sene sonra nihayet Steam'e geliyor olabilir.

Assassin’s Creed serisinin 12’inci ana oyunu olarak Kasım 2020’de piyasaya sürülen Assassin’s Creed Valhalla, PC tarafında yalnızca Ubisoft Store ve Epic Games Store’da çıkmıştı. TheAshenOne isimli bir Resetera kullanıcısı tarafından oyunun Ubisoft Connect sayfasında keşfedilen kod, Valhalla’nın nihayet Steam’de gelebileceğine işaret ediyor.

Hemen aşağıdaki ekran görüntüsünden görebileceğiniz üzere ilgili sayfanın kaynak kodlarında “Assassin’s Creed Valhalla Steam” şeklinde bir komut satırının olduğu göze çarpıyor. Ubisoft’tan henüz resmi bir açıklama gelmedi, ancak ipucu oyunun çok yakında Valve’ın platformuna eklenebileceği anlamına geliyor olabilir.

Valhalla Steam Kitaplığına Eklenebilir

Valhalla Steam

Ubisoft’un ortaklıklar ve gelirden sorumlu başkan yardımcısı Chris Early, 2019’da New York Times’a verdiği bir röportajda Steam’in iş modelinin gerçekçi olmadığını söyleyerek “Oyun dağıtımı açısından dünyanın bugün nerede olduğunu yansıtmıyor” ifadelerini kullanmıştı. Assassin’s Creed Valhalla Steam yolunu tutarsa, belki gelecekte çıkacak yeni AC oyunları da lansman sırasında mağazada yerini alabilir.

Ubisoft, şu anda Assassin’s Creed evrenine dayanan birden fazla proje üzerinde çalışıyor. 9. yüzyıl Bağdat’ında geçen Assassin’s Creed Mirage, çok yakında piyasaya sürülecek. Ek olarak, Feodal Japonya’da geçen ve Codename Red olarak adlandırılan bir oyun da yolda. Milyar dolarlık mobil oyun pastasından da payını almak isteyen Fransız firma, Antik Çin’de geçen Assassin’s Creed: Codename Jade isimli bir mobil oyun da duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.