Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Mirage Duyuruldu: 2023’te Geliyor!

Dokuzuncu yüzyıl Bağdat'ında geçen hikaye, Assassin's Creed Valhalla'nın Hidden Ones'a katılmasından önceki genç bir Basım'ı konu alacak.

Kapak resmi de dahil olmak üzere sayısız sızıntının ardından Ubisoft sonunda Assassin’s Creed Mirage‘ı sergiledi. Bağdat’ta geçen oyun, Assassin’s Creed Valhalla’daki olaylardan 20 yıl önceki genç Basım’ı konu alacak. Karakterimiz, hırsız olarak başlayıp Hidden Ones’a katılacak ve Suikastçı olacak. Ayrıca harika bir sinematik fragman da yayınlandı.

Tarihsel figürler hikayede görünecek ancak belirli kişiler doğrulanmadı. The Expanse’ten tanıdığımız aktör Shohreh Aghdashloo’nun Basım’ın akıl hocası Roshan’ı seslendirdiği doğrulandı. Bunun yanı sıra hiçbir oynanış görüntüsü sergilenmedi ancak bonus olarak dahil edilen 40 Thieves yan görevi ile ön siparişler artık mevcut.

Assassin’s Creed Mirage Türkiye Fiyatı Sevindirdi

Assassin's Creed Mirage

  • Assassin’s Creed Mirage Standart Edition: 329 TL
  • Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition: 399 TL

Günümüzde artık 1000 TL bandına dayanan oyunun fiyatları göz önüne alındığında oldukça sevindirici bir haber, oyun çok uygun bir fiyattan ön siparişe açıldı. Hatta fiyat belirlenemediği için ülkemizde satışa bile sunulmayan Hogwarts Legacy isimli oyuna kıyasla, Ubisoft’tan gerçekten sevindirici ve örnek alınası bir hamle diyebiliriz.

Ayrıca kendi bonuslarıyla ön sipariş verebileceğiniz bir Koleksiyoncu Kasası da duyuruldu. Assassin’s Creed Mirage 2023’te çıkış yapacak ancak belirli bir sürüm penceresi onaylanmadı. Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin ve yaratıcı yönetmen Stephane Boudon, anlatı yönetmeni Sarah Beaulieu ve sanat yönetmeni Jean-Luc Sala ile birlikte fragman dökümüne göz atın:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Gerçekten çok heyecanlandım bu oyun güzel olacak gibi umarım hayal kırıklığına uğratmaz

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.