Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla 1.4.0 Güncellemesi Tanıtıldı

Assassin's Creed Valhalla 1.4.0 güncellemesi Tombs of the Fallen ile yeni yetenekleri tanıtacak ve oyuncuları Wild Hunt için hazırlayacak.

Assassin’s Creed Valhalla 1.4.0 güncellemesinin içeriği ve boyutları açıklandı. Ücretsiz içerikli güncelleme 9 Kasım’da kullanıcılara sunulacak.

Assassin’s Creed Valhalla 1.4.0 Boyutu

 • PC – 20.31 GB
 • PlayStation 4 – 4.55 GB
 • Xbox One – 20 GB
 • Xbox Series X/S – 25 GB
 • PlayStation 5 – 6.75 GB

Güncelleme, beraberinde çeşitli düzeltmeler getirecek ve ana oyun, genişletmeler ve yakın zamanda piyasaya sürülen eğitici Discovery Tour‘dan arayüz ve görevlerle ilgili bir avuç hatayı kaldıracak. Aynısı oyun için de geçerli ancak daha ilgi çekici kısım yeni içerikler olacak.

Assassin's Creed Valhalla 1.4.0

Assassin’s Creed Valhalla 1.4.0 güncellemesi yayınlandıktan sonra keşfedilmeye hazır olacak dört Fallen Mezarından bahsediyoruz. Mezarların içerisinde bulmacalar olacak ve mezarları üç kez tamamladıktan sonra oyun bizi daha önce elde edilemeyen başarılarla ödüllendirecek.

Güncelleme ayrıca başka bir etkinlik için destek sunacak. Wild Hunt – Odin’in Av Festivali; 11 Kasım’da başlayacak ve 2 Aralık’a kadar sürecek. Bu süre zarfında hayaletlerle yüzleşebilecek ve özel görev ve mücadelelerde yer alabileceğiz. Onları tamamlamanın ödülü olarak ürkütücü eşyalarla ödüllendirileceksiniz. Lütfen etkinliğin yalnızca İngiltere’ye ulaştıktan, ilk hikaye bölümünü (Grantebridgescire veya Ledecestrescire) tamamladıktan ve yerleşimi 2. seviyeye çıkardıktan sonra geçerli olacağını unutmayın.

Ek olarak, güncelleme yeni Eivor(a)’nın becerisini ekleyerek mükemmel savuşturma zamanlaması, pruvadan daha iyi şok atışları ve yuvarlanırken ana vuruş ile ek karşı hasar sağlayacak. Değişikliklerin tam listesini burada bulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

2 Yorum

 1. varol

  güncelleme sonrası oyun çöktü açılmıyor Al başına belayı

  0
  0
  Cevap
  • cahit

   version.dll sil

   0
   0
   Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.