Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla’ya Gelecek Yeni İçerikler Tanıtıldı

Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla için yeni oyun güncellemeleri ve ek ücretsiz içerik sunacak ve bunların tümü bu yılın sonundan önce piyasaya sürülecek.

Bu yıl sona ermeden Assassin’s Creed Valhalla yepyeni oyun güncellemeleri ve daha da fazla ücretsiz içerik alacak. Ubisoft, Viking merkezli Assassin’s Creed oyununu yaklaşık bir yıl önce yayınladı ve oyunun çıkış sonrası iyi bir ritme oturması zaman alsa da; Baş geliştirici Ubisoft Montréal, oyunculara 9. Yüzyıl İngiltere’sini düzenli olarak tekrar ziyaret etmeleri için birçok neden verdi.

Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla Güncelleme Takvimi

Assassin’s Creed Valhalla‘nın ilk büyük güncellemesi, geçen yılın sonlarında Ravensthorpe yerleşimini mevsimlik mobilyalarla süsleyen ve yeni etkinliklerin kilidini açan sınırlı süreli bir etkinlik olan Yule Festivali olarak başladı. O zamandan beri diğer mevsimsel olaylar geldi ve geçti, baharın veya yazın gelişi gibi olayları işaret etti.

Ubisoft Montréal’den önceki güncellemeler ayrıca Assassin’s Creed Valhalla’ya yeni oyun modları getirdi ve kuşkusuz Nehir Baskınları en dikkate değer olanlar arasında sayıldı. Kısa süre önce, tüm oyunculara, Ubisoft’un Assassin’s Creed: Origins için birkaç yıl önce piyasaya sürdüğü eğitim odaklı keşif teklifi olan Discovery Tour: Viking Age modunun sunumu yapıldı.

Bu yıl neredeyse sona ererken, Assassin’s Creed Twitter hesabı, Assassin’s Creed Valhalla‘nın lansman sonrası ekstraları açısından bir sonraki adımın bir tanıtımını paylaştı. Gizli tanıtım gönderisi, açık dünya deneyiminde yaklaşan dört değişikliği ima eden bir görüntüye sahip. Böyle bir değişiklik 9 Kasım’da Title Update 1.4.0 olarak yayınlanacak. Aynı gün, Ubisoft Montréal’in “Tombs of the Fallen” başlıklı ücretsiz bir oyun etkinliği eklediğini de görecek.

AC Valhalla, 11 Kasım ve 2 Aralık tarihleri arasında sınırlı süreli Oskoreia Festivali‘ne ev sahipliği yapacak. Son olarak, Title Update 1.4.1‘in aralık ayında çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.