Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Shadows’un Çıkış Tarihi, ‘Yanlışlıkla’ Sızdırıldı

Feodal Japonya'da geçen Assassin's Creed Shadows'un çıkış tarihi sızdırıldı. Serinin yeni oyunu 15 Kasım 2024 tarihinde piyasaya sürülecek.

Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyununun adının Assassin’s Creed Shadows olacağını dün akşam resmi olarak açıkladı. Ayrıca 15 Mayıs’a kadar Assassin’s Creed’in sosyal medya hesaplarında bir geri sayım da başlatıldı. Oyuncular, kum saati bulmacasını çözmeye davet edilirken, başarılı olanların ödüllendirileceği belirtildi.

Feodal Japonya’da geçen oyun, ilk olarak Eylül 2022’de Assassin’s Creed serisine adanmış ilk showcase sırasında Assassin’s Creed Codename RED olarak tanıtılmıştı. O zamandan bu yana, resmi ağızlardan olmasa da proje hakkında birçok şey duyduk, ancak resmi adını ve çıkış tarihini öğrenememiştik.

Assassin’s Creed Shadows, 15 Kasım’da Çıkacak

assassin's creed shadows

Ubisoft, heyecanla beklenen Assassin’s Creed Shadows’un ilk fragmanını 15 Mayıs Çarşamba Türkiye saati ile 19:00‘da yayımlayacak. Oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğini bu videoda göreceğiz, ancak şu anda geri sayımda olan tanıtım fragmanın açıklamasında çıkış tarihine yanlışlıkla yer verildi. İlgili kısım hemen düzeltilse de, internetin hızına yetişemedi elbette.

Buna göre Assassin’s Creed serisini feodal Japonya‘ya götürecek olan yapım, 15 Kasım 2024 tarihinde satışa sunulacak. Shadows, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve yaklaşık 20 saatlik hikaye süresi itibarıyla “atıştırmalık” olarak nitelendirebileceğimiz Mirage‘ın ardından geliyor, ancak daha da önemlisi, Antik Yunan’da geçen 2017 yapımı Assassin’s Creed Odyssey’den bu yana Ubisoft Quebec stüdyosundan çıkan ilk Assassin’s Creed oyunu olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.