Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Oyunları Xbox Store’da İndirime Girdi

Xbox Store'da Assassin’s Creed Yıl Dönümü İndirimi başladı. İkonik serinin 15'inci yaşına ayak basması vesilesiyle gerçekleştirilen kampanya, yüzde 85'e varan oranlarda tasarruf imkanı sunuyor.

Video oyun dünyasının en ikonik serilerinden Assassins Creed, 15’inci yıl dönümünü kutluyor. Ubisoft’un kült RPG evreni, aradan geçen zamanda çok sayıda farklı kültür ve coğrafyayı keşfetmemiz sağladı. Serinin yeni oyunu Assassins Creed Mirage ile dümeni bu kez Bağdat’ta kıracağız.

Microsoft, bu özel kilometre taşı şerefine Xbox Store‘da özel bir kampanyaya imza attı. Şu anda mağazadaki tüm Assassins Creed oyunlarında yüzde 85’e varan oranlarda indirimler mevcut. Eğer kitaplığınızı mütevazi bir bütçeyle genişletmek istiyorsanız, bu fırsatı mutlaka değerlendirmenizi öneririz.

Assassins Creed Oyunları İçin Dev Fırsat

Assassins Creed oyunları

Öne çıkan fırsatlara göz atmak gerekirse; her birinin fiyatı 600 TL olan Assassins Creed Valhalla, Assassins Creed Odyssey ve Assassins Creed sırasıyla 198 TL, 120 TL ve 90 TL’ye düştü. Ayrıca bu oyunlara tek tek para vermek yerine Mythology Paketi ile 400 TL ödeyerek alma şansınız da var. Yüzde 75 indirimde olan bu özel koleksiyonun normal fiyatı tam 1.600 lira.

Bunların haricinde Assassins Creed Valhalla Season Pass, Valhalla Ragnarök Edition ve Valhalla Dawn of Ragnarök içerikleri de yüzde 65’e varan tasarruflar sunuyor. Eğer elinizde daha kısıtlı bir bütçe varsa, indirimdeki diğer Assassins Creed oyunlarına da bakabilirsiniz. Syndicate, Unity ve Rogue Remastered oyunlarının her birini yüzde 70 daha az ödeyerek 42 TL’ye alabilirsiniz.

Xbox Assassins Creed Yıl Dönümü İndirimi sınırlı bir süre için mağazada olacak. Kampanyadaki oyun ve içeriklerin tamamına bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.