Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Armored Core 6 Taipei Game Show’da Gösterilecek

Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Taipei Game Show'da, Armored Core 6 hakkında detaylı görüntüler paylaşılacak.

Armored Core 6 tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra, geliştirici FromSoftware’in robot oyun köklerine geri döndüğünü gördük. Ancak çoğumuz yine de Japon geliştiricinin Armored Core serisini nasıl canlandırmayı planladığını merak ediyoruz. Nihayet bu konuda yeni bir gelişme yaşandı ve oyunun, gelecek ay gerçekleşecek Taipei Game Show’da detaylandırılacağı belirtildi.

Armored Core 6 Fires of Rubicon, önümüzdeki ay Taipei Game Show’da bir saatlik bir gösteriyle izlenecek. Ancak bu görüntülerin oynanış mı, görsel mi yoksa yeni bir fragman mı olduğu bilinmiyor.

Armored Core 6 Dövüş Odaklı Olacak

Armored Core 6

Oyunun gösterimi 3 Şubat 2023 tarihinde saat 15:00’da gerçekleşecek. Oyun hakkında şu ana kadar çok fazla bilgi açıklanmadı ancak FromSoftware, mecha souls benzeri bir oyun yapmayı amaçlamadığını belirtti. Dark Souls geliştiricisi Masura Yamamura, “Doğrudan Sekiro’ya atıfta bulunan hiçbir unsur yok. Ancak her iki oyunun da agresif, hızlı ve aksiyon odaklı dövüşte aynı öze sahip olduğunu söyleyebilirim.’‘ dedi.

Özünde bir aksiyon oyunu olan Armored Core 6, hem menzilli hem de yakın dövüşte ustalaşmanızı gerektiren bağımsız bir hikaye olacak. Ayrıca oyun, kendi makinenizi ayrıntılara kadar tamamen özelleştirmenize izin verecek. Etkinliğin resmi web sitesine giriş yaparak Taipei Game Show etkinliğinde gösterilecek oyunlar hakkında detaylı bilgi edinebilir ve yayın akışının detaylarını görebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.