Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Arma 4 Heyecanı: Serinin Geleceği Bu Hafta Belli Olacak!

Sadece birkaç gün içinde Bohemia Interactive, Arma serisinin geleceğini açıklayacak. Herkes serinin dördüncü bölümünü bekliyor ama muhtemelen çok daha büyük bir şey yolda.

Taktiksel nişancı oyunlarını sevenler için büyük bir heyecan başladı. Arma 4‘ün yolda olduğu spekülasyonları şimdiden başladı. Bohemia Interactive, markanın geleceğiyle ilgili detayların açıklanacağı “Arma’nın Geleceği” adlı bir yayın duyurdu.

Etkinlik 17 Mayıs TSİ 20.00‘da başlayacak. Yayını Twitch üzerinden canlı ve ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hayranlara göre bu bir Arma 4 duyuru etkinliği olacak. Etkinliği duyuran Twitter gönderisinin altında, hayranlardan bu umudu dile getiren çok sayıda mesaj görüyoruz. Bu spekülasyonlar büyük olasılıkla doğru çıkacak.

Arma 4’ün Grafikleri Ağızları Açık Bırakacak

Arma 4
Serinin dördüncü oyunu, yeni oyun motorunu kullanacak.

Yakında Arma 3‘ün piyasaya sürülmesinden bu yana dokuz yıl geçecek, bu yüzden devam oyununu olarak yeni oyunu açıklamanın tam zamanı. Bohemia Interactive, uzun yıllardır takımın oyunlarına güç sağlayacak yeni bir teknoloji olan Enfusion Engine‘de kaydedilen görüntüleri uzun süredir gösteriyordu ve serinin dördüncü bölümünü oluşturmak için kullanılacağı neredeyse kesin.

Dünden önceki gün, bu teknolojinin yeteneklerini gösteren yeni bir ekran görüntüsü Bohemia Interactive’den Marek Spanel tarafından paylaşıldı. Resim, Flashpoint Operasyonu: Soğuk Savaş Krizi’nde ilk kez ortaya çıkan kurgusal ada Everon’u gösterdi. Bizce 17 Mayıs’ta sadece Arma 4’ten daha fazlası duyurulacak. Serinin Twitter profili, adını ArmaPlatform olarak değiştirdi.

Bu, yeni içeriğin yalnızca Bohemia’nın kendisi tarafından değil, aynı zamanda ortak stüdyolar tarafından da sağlanacağı, serinin dördüncü bölümü etrafında dönen bir platform başlatma planları olduğunu düşünüyoruz. Böyle bir hareket büyük bir sürpriz olmaz. Digital Combat Simulator World veya Microsoft Flight Simulator için benzer çözümler işe yaradı ve Arma 4 ile benzer olacağını düşünüyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.