Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Apex Legends Yeni Nesil Güncellemesi Bugün Geliyor

Apex Legends'ın uzun süredir beklenen PS5 ve Xbox Series X/S güncellemeleri bugün yayınlanacak.

Apex Legends’ın uzun zamandır beklenen yeni nesil sürümleri yayınlanmak üzere. Respawn Entertainment, Warriors Collection etkinliği bugün yayınlandığında, battle royale oyununun yerel PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerini de yayınlayacak.

Her üç konsol da HDR’ın yanı sıra 4K çözünürlüğü ve tam 60 Hz oynanışı destekleyecek. PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümleri, daha yüksek çözünürlüklü gölgeleme ve daha büyük detay mesafeleri de sunacak, böylece nesneleri daha uzaklardan görebileceksiniz. Oyuncuların başlangıçta beklediği bazı özellikler gelecek güncellemelerde eklenecek. Bunlar arasında 120 Hz oyun desteği, uyarlanabilir tetikleyiciler ve PS5’te dokunsal geri bildirim ile ses ve görsel iyileştirmeler yer alıyor.

Apex Legends Yeni Nesil Sürümü Lansmanda 60 FPS Sunacak

Apex Legends

Apex Legends maçlarının hızlı temposu ve geliştiricilerin uzun süredir bu özelliği mevcut nesil sürümler için hedeflerinden biri olarak tartıştığı gerçeği göz önüne alındığında, atlamada 120 FPS yeteneklerine sahip olmamak birçokları için hayal kırıklığı yaratacak. Yine de, resmi PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri çıktıktan sonra, geliştiricilerin güncellemeleri tüm platformlara yayması biraz daha kolay olacak, bu nedenle 120 FPS desteğinin eklenmesinin uzun sürmeyeceğini tahmin ediyoruz.

Microsoft’un Akıllı Teslimat teknolojisi sayesinde, Xbox One sürümünün kurulu olması durumunda Apex Legends’ın Xbox Series X/S sürümleri otomatik olarak indirilecek. PS5 oyuncularının, sistemlerinde PS4 sürümü yoksa Apex Legends oyun sayfasındaki seçenekler menüsünden veya PSN mağazasından konsollarının sürümünü manuel olarak indirmeleri gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.